CsodaCsiga Főlap
2024. május 3.   péntek   Tímea, Irma, Horác, Juvenál, Maura, Ténia   
Főlap ·  · Chat · Távirat · Társkereső · Képeslap · Fórum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplók · BANK
Regisztráció · Kapcsolataim · Társaim ·  · Buliképek · MMS ·  · Játék · Horoszkóp · Linkek · Hirdetés · Radió

CsodaCsiga > Fórum > Meztelen.csiga > "jĂĄtĂŠkok"
ÚJ BEÍRÁS
oldal: /0
sor: időrend:
jĂĄtĂŠkok
 9  Sanga Nekem tetszik!
0  
2006-02-16 19:47:07 

Bamala, mellĂŠbeszĂŠlsz! mond + mellik az a 10 szĂĄzalĂŠk ĂŠs mĂĄris segĂ­tettel, mert csak azt fogjĂĄk ĂĄtnĂŠzni.

 8  bamalama Nekem tetszik!
0  
2006-02-16 19:31:30 

Én nem akartam bántani senkit sem, a hangnem kritizálását talán a chaton kellene kezdeni,nem véletlenül hónapok óta nem csetelek. Segitenék nagyon szivesen de akkor nem játszhatom többet. Márpedid minden este tv helyett ez a szórakozásom, mivel egy nivós játék!Változatlanul az a véleményem 90%a a kérdések-válaszok jó volt, a maradékot kéne szürni.Ha bármiben tudnék segiteni,nagyon szivesen! Akik csinálják,mielöbbi sok sikert!

 7  swallow Nekem tetszik!
0  
2006-02-16 13:17:05 

Ez, igazĂĄn nem ĂŠrt meg egy topikot! FĂľleg akkor nem, ha bĂĄntani akarod azokat az embereket, akik a szabadidejĂźket ĂĄldozzĂĄk , tĂśbbek kĂśzĂśtt a te szĂłrakoztatĂĄsodra is !!!

A szegĂŠnysĂŠgi bizit most te kaptad! :-((

 6  Albundy Nekem tetszik!
0  
2006-02-16 11:33:36 

Bamala!
Ha jĂĄccani akarsz, beszĂĄllsz, szarakodsz, kivizsgĂĄlod, korrigĂĄlod, segĂ­tesz. Nem hĂľbĂśrĂśgsz, teszel is valamit!

 5  Sanga Nekem tetszik!
0  
2006-02-16 08:16:54 

Bamala, miĂŠrt nem szĂĄllsz be Te is "szarakodnI"??? ha kritizĂĄlsz vmit az 1 dolog (kĂśnnyĂť dolog) node Ăşgy kritizĂĄlni hogy +oldĂĄst is ajĂĄnlasz, picit babrĂĄsabb, pedig szerintem ez utĂłbbi vinnĂŠ elĂľre a dolgokat! (ĂŠs nem csak itt, hanem az ĂŠlet minden terĂźletĂŠn!)

 4  tridio Nekem tetszik!
0  
2006-02-16 07:24:52 

Ginger! :))) egyetĂŠrtek! ((*J*))

 3  ginger Nekem tetszik!
0  
2006-02-16 07:23:01 

Kedves bama!

EgyrĂŠszt mĂĄr lĂŠtezik a KvĂ­z jĂĄtĂŠkkal kapcsolatosan tĂŠma. LĂĄsd :
http://www.csodacsiga.hu/cgi-bin/forum/szovegek.pl?tema=0622
MĂĄsrĂŠszt talĂĄn a beĂ­rĂĄsod szinvonalĂĄt is mĂŠrlegelni lehetne mielĂľtt a Mehet gombra klikkelsz.
Nagyon beszĂłlnĂŠk most, de inkĂĄbb megyek szarakodok tovĂĄbb a kvĂ­zkĂŠrdĂŠsekkel, hogy mielĂľbb kedvedre szĂłrakozhass estĂŠnkĂŠnt... (bazzeg)

 2  nymfa Nekem tetszik!
0  
2006-02-16 07:09:19 

Bamalama tartok tĂľle, hogy a beĂ­rĂĄs hangneme nem sokat segĂ­t a kvĂ­zjĂĄtĂŠk visszaszerzĂŠsĂŠben:-(((

 1  bamalama Nekem tetszik!
0  
2006-02-16 07:04:31 

meddig szarakodtok mÊg a kvizkÊrdÊsek vizslatåsåval?Amellikre panasz van,kivizsgålod,korrigålod! Fogjåtok fel ,hogy rengeteg csiga esti szórakozåsåt vettÊtek el. Muszåj aszinvonalcsÜkkentÊs?ADJÁTOK VICCA A KVIIIIIZT!!!!!!

oldal: /0
sor: időrend: