CsodaCsiga Főlap
2024. március 28.   csütörtök   Gedeon, Johanna, Gida, Ixion, Janina, Kapisztrán, Katapán, Szixtusz   
Főlap ·  · Chat · Távirat · Társkereső · Képeslap · Fórum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplók · BANK
Regisztráció · Kapcsolataim · Társaim ·  · Buliképek · MMS ·  · Játék · Horoszkóp · Linkek · Hirdetés · Radió

CsodaCsiga > Fórum > Tudomány > "AsztrolĂłgia avagy az önismeret legfontosabb oktatĂłja."
ÚJ BEÍRÁS
oldal: /0
sor: időrend:
Asztrológia avagy az önismeret legfontosabb oktatója.
 2  csoda Nekem tetszik!
0  
2015-06-24 23:24:32 

Engem soha nem vonzott az asztrológia. Számos más út van, ami segítséget nyújt önmagunk megismerésében. Szerintem.

 1  harmat Nekem tetszik!
0  
2014-09-18 12:12:35 

Vannak akik hisznek benne, Ă©s vannak akik nem.... bla bla bla
Ebben nem hinni kell, vagy nemhinni, ez nem egy jóslás, vagy valami látnoki képesség. Akik ismerik az asztrológiát tudják jól, hogy komoly számításokon és elemzéseken alapul egy egy jellemzés elkészítése. A szakképzett asztrológus nem a hasára csap, és mond valamit, és legfõképpen nem jósol, nem mondja mi fog történni. Az út választható, de nem megszámlálhatatlan útból lehet választani, csupán párból, ami számunkra járható, persze az más kérdés hogyan lehet járni rajta. Az asztrológia abban nyújt segítséget, hogy önmagunkat megismerjük az út során, és ezáltal egyszerûbb és elfogadhatóbb legyen az életünk. Vélemény?

oldal: /0
sor: időrend: