CsodaCsiga Főlap
2024. május 3.   péntek   Tímea, Irma, Horác, Juvenál, Maura, Ténia   
Főlap ·  · Chat · Távirat · Társkereső · Képeslap · Fórum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplók · BANK
Regisztráció · Kapcsolataim · Társaim ·  · Buliképek · MMS ·  · Játék · Horoszkóp · Linkek · Hirdetés · Radió

CsodaCsiga > Fórum > KLUB > "BABA, GYEREK=vicces törtĂ©netek,mesĂ©k, fejlõdĂ©s,hami, betegsĂ©gek Ă©s kezelĂ©sek, játĂ©k,=BESZÉLJĂśNK RĂ“LA"
ÚJ BEÍRÁS
oldal: /0
sor: időrend:
BABA, GYEREK=vicces történetek,mesék, fejlõdés,hami, betegségek és kezelések, játék,=BESZÉLJÜNK RÓLA
 13  friendly Nekem tetszik!
0  
2016-12-05 20:54:46 

Gyerekszáj

Eszti 3 Ă©ves
- Eszti, kitesszük a kiscsizmádat az ablakba, és reggelre a Mikulás tesz bele ajándékot!
- Jó, de akkor hogy fog beleférni a lábam?

 12  serika   válasza Lionlady hozzászólására (11) Nekem tetszik!
0  
2012-05-21 10:19:52 

hehe majdnem egy idõs velem :)

 11  Lionlady Nekem tetszik!
0  
2012-05-21 10:13:38 

Sziasztok!
Hát nekem már nagy lányom van, 20 éves, de jó volt beleolvasni ebbe a topikba, legalább nosztalgiáztam :-)

 10  serika Nekem tetszik!
0  
2012-05-15 08:49:48 

Egyre jobban ügyesednek a csajok. Valamelyik nap elõszedtem Biankámnak a tavalyi szoknyáit, fele se jó, marad Alexának. :) mióta jobb idõ van/volt és Biankám szoknya mániás lett mint az igazi kiscsajok azóta a pelust se nagyon tûri meg, leszedi magának és dobja ki a kukába. Jön, sikongatva mutogatja,hogy nincs rajta pelus. Bilijét eddig játéknak használta, de mostanában egyre ügyesebb. Tegnap is eljátszotta,hogy belepisil a bilibe, ugye nem történt semmi, kimentem fáért, mikorára visszajöttem szalad nagy boldogsággal, húzza a kezem mutassa,hogy belepisilt a bilibe. És tényleg sikerült. Annyira büszke voltam rá. A legérdekesebb az,hogy napokkal elötte,mikor jó idõ volt meztelenkedett az udvaron pisilni mindenhová pisilt viszont nagyobb dolgoknál mutogatta a nagy WC-t rátettem, fél percen belül meglett az eredmény.
Tudom ez pár embernek nem sokat mond, de akinek van gyerköce akár kicsi, akár nagy az tudja,hogy ezek a dolgok milyen nagyszerû dolgok.
A kicsi csajom is fejlõdik napról napra. Tegnap Biankám kiborította a nagy játékos dobozzát, tele volt mindenfélével, a kicsit letettem mellé a földre, szegénykém hirtelen azt se tudta mi kell neki, tiszta kánaánt látott. Forgolodott jobbra balra, a hasán egy kis idõ múlva próbálta a lábait magá aláhúzni. Igaz 9 hónapos de 7 nek kellene lennie és végre látom az elsõ jeleit,hogy mászni akar. A másik legnagyobb atrakció,hogy kezd mást is hamizni a tápszeren kivül. Pudingot, tejpépet, tejbegrízt, banánt. Zöldségek még nem jönnek be neki. Annyira más a 2 csaj, Bianka 7 hónaposan már a tápszert kihányta, csak azt ette amit mi. De ebbe tényleg minden benne van. :)

 9  serika Nekem tetszik!
0  
2012-05-07 16:27:35 

Jucus köszönöm szépen.
Szóval voltunk a doktornéninél. Szerencsére nincs semmi baj. Biankám nem lett megmérve, nem is akart ott lenni a papájával ment "sétálgatni". Alexámat mérte csak. 1 hónap alatt 1 cm-t nõtt és amire gondoltam elözõleg 20 dekát hízott. Ez is valami. Végre rábeszéltem,hogy írjon neki ki másik tápszert, mert ez már kevés neki, nagy nehezen találtak másikat, de a szívgyógyszert nem írták és a héten lesz még egy menet. Azért gázos, mert nem egyszerû autót találni, mert 40 km-re arrébb van csak gyerekdoki, helyben nincs. Ja és rájöttek,hogy tetpépet is lehet közgyógyra írni. Haladás. De azért egy rossz szavam nem lehet, mert nagyon jó doki.

 8  jucus72 Nekem tetszik!
0  
2012-05-07 08:31:40 

Nagyon jĂł Serika!

 7  serika Nekem tetszik!
0  
2012-05-07 01:33:55 

ma viszem a csajokat a doktornénihez, kiváncsi leszek mekkorák már súlyra, habár a kicsit nem nagyon vettem volna észre,hogy hízott volna, ami nem jó de a Bp.-i orvosai azt mondják,hogy a betegségébõl adódóan elõfordulhat.

 6  serika   válasza silence hozzászólására (5) Nekem tetszik!
0  
2012-05-06 12:40:19 

majdnem egyidõs Biankámmal õ e hónap 22.-én lesz 2 éves. Én se panaszkodom, nem azért mert az én lányom, de õ is nagyon okos, ügyes. De amilyen szép és okos olyan rossz is 2 fiút kitesz. :D néha kiakaszt

 5  silence Nekem tetszik!
0  
2012-05-06 11:26:10 

Agusztusban lesz két éves, de olyan okos hogy hihetetlen....És rossz is.... Mindig megy mint Orbán lelke...
Ünnep ha Szabina elhozza kicsit hozzánk...

 4  serika   válasza silence hozzászólására (3) Nekem tetszik!
0  
2012-05-06 09:28:54 

vagány kisköjök, mennyi idõs? Jól teszi, nehogy éhen haljanak. :D

 3  silence Nekem tetszik!
0  
2012-05-06 07:21:16 

Bár az én "babáim" már nagyok, de jó ötletnek tartom ezt a fórumot....
Nálam tegnap volt a kisbarátom Nándi a kiskacsák hõs etetõje...:-)) (Szaszjobiiii!!!!) :-)))
Olyankor egy kicsit Ă©n is megfiatalodom... :-))))

 2  serika Nekem tetszik!
0  
2012-05-06 06:29:07 

Csajszijaim kitudnak maskarázni velem elég rendesen. Ha az apjuk dolgozik, akkor van mikor 9 -fél 10 mikorára felkelnek, ilyenkor Bianka a nagyobbik lányom az istennek se akar elaludni, csak olyan délután 3-4 óra fele, ami persze azt eredményezi,hogy éjszaka 11 éjfél környékén tentézik el. Ha nagy szerencsém van egyszerre alszik el a 2 csaj, de nem egyszer fordult már elõ olyan hogy felváltva voltak fent, na olyankor alig alszok vmit. A poén az egészben,hogy apjuk a majális miatt itthon volt 2 napot, és mint a kisangyalok reggel 7 kor keltek délbe rendesen tente és így este 9-kor mint akit fejbe vágtak úgy aludtak.

 1  serika Nekem tetszik!
1  
2012-05-05 22:31:59 

átnéztem a fórumot, egy olyan témát találtam ami csodaszéb babákról nézhetünk képeket, de olyat nem ahol a babák szokásait, játékait, csínytalanságukat mesélnénk. Ha betegek, vagy probléma esetén tanácsot kérhetnénk más anyáktól,apáktól. Nem szégyen segítséget, tanácsot nyújtani egymásnak. Az,hogy vkit nem érdekel mások gondolatjai tanácsai, az nem fogadja meg de legalább tud róla,hogy ilyen is létezik. A lényeg a BABA,GYERMEK egészsége, fejlõdése és tündéri mosolyai. Ha valaki lát ebben a témában fantáziát, de elsõ sorban tetszik is, mindenki ossza meg olyan csigatársaival akiknek van gyerkõcük. sziasztok

oldal: /0
sor: időrend: