CsodaCsiga Főlap
2024. május 7.   kedd   Gizella, Domicián, Domitilla, Napóleon   
Főlap ·  · Chat · Távirat · Társkereső · Képeslap · Fórum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplók · BANK
Regisztráció · Kapcsolataim · Társaim ·  · Buliképek · MMS ·  · Játék · Horoszkóp · Linkek · Hirdetés · Radió

CsodaCsiga > Fórum > CsodaCsiga > " EU - kontra - Magyarorszag ?"
ÚJ BEÍRÁS
oldal: /0
sor: időrend:
EU - kontra - Magyarorszag ?
 14  Mici Nekem tetszik!
0  
2012-01-20 18:31:20 

OK , ha vegre valaki megirna azt is hogy ,mi a valos helyzet ? !
A skandinav lapok azt irjak hogy a Magyar kormanyfö meghatralt ? ! Amit olvastam a beszedeiböl ,közel sem ugy van hogy meghatralt ....... ?

 13  swalcsek   válasza silence hozzászólására (12) Nekem tetszik!
1  
2012-01-20 16:07:18 

Vele nem lehet lejárni a negyedikrõl.))))))))) Mindig megsértõdik, és lusta is.)))))))))

 12  silence   válasza swalcsek hozzászólására (11) Nekem tetszik!
0  
2012-01-20 16:02:20 

a gerzson?!
:-) :-P

 11  swalcsek   válasza babylon hozzászólására (9) Nekem tetszik!
0  
2012-01-20 15:36:50 

Ez nem politizálás, ha megosztjuk a gondolatainkat egymással. Politikát utálom, és nem is értek hozzá, de véleményem lehet, nem? Ha ez sincs, mármint véleményem, mi marad nekem?????

 10  silence Nekem tetszik!
3  
2012-01-20 10:09:16 

Nem hibáztatok én senkit hogy idáig süllyedt a politikai kultúra.
Több tíz év óta azt látjuk, hogy aki politizál, az mocskos szájjal a másikat szapulja,netalán az utcán köveket dobál,autókat gyújtogat..A politikusokról, meg elõbb vagy utóbb mindegyikrõl kiderül hogy hazug tolvaj gazemberek.
Ki akar ilyen emberekhez tartozni?
Politizálni kultúráltan érvekkel, ellenérvekkel kellene, a másik fél véleményének tiszteletbentartása mellett.
Ameddig a politikai elit tudománya abban merül ki, hogy embercsoportokat uszít ugraszt egymásnak gátlástalanul az osztd meg és uralkodj elvét követve addig nem is fog változni semmi.
Azt sugallják, hogy te ne gondolkozz ne dumálj, nem értesz hozzá, majd mi elintézzük helyetted. Keresnek neked "ellenséget" bûnbakot akit lehet szidni, megtenni minden baj okozójának, õk meg csak közben szívják a vérünket, tesznek tönkre mindent.
Ezen kívül úgy látom az emberek félnek is egy kicsit.
Nem is kicsit, hiszen az egszisztenciális félelem komoly félelem.
Ha nem beszélek nem lehet bajom gondolják magukban, és csöndben bégetés nélkül sétálnak fel egy szûk csoport által üzemeltetett vágóídra.
Ezt látom most én...
Én már nem hiszek egyik pártnak sem.
Ezért ha valahová csatlakozom az csakis pártpolitikamentes civil kezdeményezés lehet..
És ez az ÉN egyéni véleményem...
Nem kötelezõ szeretni de el kellene fogadni hogy ilyen vélemény is van...

 9  babylon   válasza swalcsek hozzászólására (8) Nekem tetszik!
2  
2012-01-20 09:50:52 

Csak politizáljatok nyugodtan. Én biztos nem fogom elolvasni mert ezzel nem sok minden változik. A tettek nem itt kezdõdnek egy topikban. Gondoljátok adnak a mi véleményünkre az ország vezetõi? Vagy talán azt gondoljátok,hogy az ilyen oldalakat olvassák? Színjáték az egész. Tudják mi kell az embereknek. Addig is õk mást csinálnak. Hogy jót nem az biztos.

 8  swalcsek   válasza babylon hozzászólására (7) Nekem tetszik!
1  
2012-01-20 09:39:46 

Ne Ă©rtelek!
Azzal, ha közzéteszed a véleményedet, kinek teszel rosszat? Ha homokba dugjuk a fejünket, és tudni sem akarunk róla, jobb lesz?? Amikor semmit nem teszünk, jobb lesz? Legalább beszéljük ki magunkból, ha már tenni nem nagyon tudunk!

 7  babylon   válasza silence hozzászólására (5) Nekem tetszik!
1  
2012-01-20 09:12:11 

Engem is érdekel hiszen Rólunk és kis hazánkról van szó de nem teszem közzé semmilyen oldalon pedig véleményem is van.
róla. Meghallgatom vagy elolvasom és véleményt alkotok magamban. Ezt viszont sehol sem teszem közzé mert nem biztos,hogy ezzel másnak is jót teszek ha elolvassa.

 6  swalcsek   válasza silence hozzászólására (5) Nekem tetszik!
1  
2012-01-20 07:57:37 

Ne hĂşzd fel magad! )))
A struccpolitika is politika, nem? ))) Engem pl. nagyon érdekel, hogy az IMF visszaállíttatja-e végre a több kulcsos adózást!!! Nem azért, mert politikusi babérokra török, hanem azért, mert érdekel, hogy a fiaim ne annyit adózzanak, mint azok, akik a nagyon sokszorosát keresik ( milliókat havonta). Ez akkora baj, ha egy nyitott oldalon megbeszéljük, kinek, mi a véleménye?

 5  silence Nekem tetszik!
5  
2012-01-20 07:21:01 

Miért baj az, ha valakit érdekel a körülötte lévõ világ?
Miért baj az ha valaki megpróbálja megérteni az eseményeket, amelyek így vagy úgy, de mindenféleképpen kihatnak a hétköznapjainkra, a jövõjére?
Miért baj, ha valaki megpróbál belelátni mi miért történik, mi a mozgatórugója a dolgoknak, és véleméynt is alkot?
Nem Ă©rtem.
Van itt vagy kilencven topic, abból ha jól tudom egy vagy max kettõ politizál. Ez miért jelenti hogy a csapból is politika folyik?
Egyébként a képlet roppanr egyszerû.
Engem például nem emel éteri magasságokba az, hogy ugyanazzal a betûvel kezdjünk egy másik szavat, hát nem kattintok oda.
"A nõi mellméretek definicioja, nem szavakkal hanem képekkel" címû topicba sem írom oda hogy "bakker nem unjátok?" (Bocs didimániások, csak példának hoztalak fel benneteket)
Egyszerûen nem kattintok oda...
Tudomásul kell azt is venni hogy a világ sokszínû. Mindenkinek más jelenti az értéket, bárkinek a világnézete külömbözhet az enyémtõl és talán az is lehet jó. (Ezt nevezik toleranciának)
Egyébként a való életben minden politika. Ha emelkednek a törlesztõrészleteid, az is politika. Ha elértéktelenedik a megtakarításod, az is politika. Ha nem találsz munkát, az is politika. Habeteg lennél, és csak csillagászati összegekért számíthatsz gyógyulásra az is politika. Ha eldöntöd, hogy a benzinárak miatt leteszed az autót, az is politika.
Én szeretnék naprakész lenni amiatt hogy hogyan tervezzek, viselkedjek, mire számíthatok, mert fontosnak tartom..
Pufff..
:-)

 4  babylon Nekem tetszik!
2  
2012-01-19 22:03:35 

Bakker!!!!
Már lassan a csapból is a politika folyik!!!!!!!

 3  Mici   válasza Com hozzászólására (2) Nekem tetszik!
0  
2012-01-19 13:00:54 

Igazan köszönöm !
Ezek szerint az EU beleakar avatkozni a belpolitikaba , azert ezt nem ertem ? !
Szerintem a kormanyfö jol megmondta a magaet , vegsösoron Magyarorszagnak a sajat erdekeit kell nezni , epp ugy ahogy ezt a többiek teszik , nem ?

 2  Com   válasza Mici hozzászólására (1) Nekem tetszik!
0  
2012-01-18 22:16:38 



http://nol.hu/kulfold/holnap_elindulnak_az_unios_eljarasok

És ha valami érdekel nyugodtan keresd a Népszabadságot!

Népszabadság online http://nol.hu

 1  Mici Nekem tetszik!
1  
2012-01-18 14:06:35 

Ma olvastam az ujsagban hogy az EU 3-kulön pontban , beakarja perelni Magyarorszagot ? !
A cikk nagyon rövid volt , tehat nem tudtam meg semmit hogy miert ....... ha felvilagositanatok ebben a dologban ....... ha messzi is elek azert Magyar vagyok en is ....

oldal: /0
sor: időrend: