CsodaCsiga Flap
2024. mjus 4.   szombat   Mnika, Flrin, Brn, Flris, Fris, Gothrd   
Flap ·  · Chat · Tvirat · Trskeres · Kpeslap · Frum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplk · BANK
Regisztrci · Kapcsolataim · Trsaim ·  · Bulikpek · MMS ·  · Jtk · Horoszkp · Linkek · Hirdets · Radi

CsodaCsiga > Frum > KLUB > "Neked mit írt meg a sorsod? (Asztrológia)"
J BERS
oldal: /1
sor: idrend:
Neked mit írt meg a sorsod? (Asztrológia)
 32  vidamsag Nekem tetszik!
0  
2011-09-29 08:57:38 

MONDOK EGY DÁTUMOT 1946 05 17

 31  csoda   vlasza Hetedik hozzszlsra (30) Nekem tetszik!
0  
2011-01-14 11:22:54 

Sajnos még nem vált eléggé elhivatottsággá nálam...

 30  Hetedik   vlasza csoda hozzszlsra (28) Nekem tetszik!
0  
2011-01-12 17:51:35 

Nem könnyû hivatás... azaz elhivatottság vagy mifene... de lehet széppé tenni!

 29  csoda Nekem tetszik!
0  
2011-01-12 15:30:49 

A horoszkóp nem tudom mennyire tükrözi a sorsot, szerintem az inkább a lehetõségek tárházát mutatja. ???

 28  csoda   vlasza Hetedik hozzszlsra (23) Nekem tetszik!
0  
2011-01-12 15:29:16 

Hetedik ez az idegenek megszólitanak, és vonzok másokat ez nekem is néha elõjön, egy-egy napon tömegesen, ma reggel pl. egy lerottyant alkoholista képû pasika akarta erõnek erejével átadni a buszon a helyét nekem, de elõtte pedig egy kissrác kért 200 Ft-ot tõlem, azután pedig Jehova tanui akartak nekem tanúskodni épp reggel, amikor siettem. Én nem tudom mi lehet ebben sorsszerû, vagy inkább irjuk az idõjárás változásra a dolgot, de tény, hogy figyelemre méltó.
Amikor a rezgés szintem változik azt viszont én is észreveszem, igen, én is nekimegyek dolgoknak, kicsit szédelgek is, de irtózatosan éber vagyok (lehet, hogy a vérnyomim is megugrik ilyenkor? )
Akkor ott vannak a megérzéseim, a jósló álmaim, amik lánykorom óta megvannak.
A sorsom pedig állitólag azt irta elõ, hogy a beteg embereket egészségessé kell "változtatnom" , szerencsét kell hoznom, mint egy kabala angyalkának, és állitólag ott kell megtestesüljek, ahol szükség van a SZERETETRE. (alkohol-drogfüggõk, ki tudja még hol?) Idõnként ha hagyom össze is hoz velük a sors, de nagyon igyekszem õket kikerülni. Másvilág!

 27  Lionlady Nekem tetszik!
0  
2011-01-11 13:43:53 

Nem vettem én ezt készpénznek Hetedik! :))))

 26  Hetedik   vlasza Lionlady hozzszlsra (25) Nekem tetszik!
0  
2011-01-11 13:35:37 

...csak szólok... 30 felett az aszcendens a domináns... no amellett még sok más egyéb.
Úgy marhaság az általános horoszkóp ahogy van!
Persze ez ne vegye kedved, ha csak olvasgatni akarsz valamit reggelente. :P

 25  Lionlady Nekem tetszik!
0  
2011-01-11 12:31:40 

Nekem állítólag ezt:
Oroszlán Horoszkóp 2011
2010. október 16.
Számodra a 2011-es év a változások éve. Idén nagy lesz a képzelõerõd, amely a tisztánlátással harcol majd. Számos dolog fog 2011-ben veled történni, különbözõ téren, számos dolog csak úgy jön, akaratodon kívül. Hogy a dolgok azon az úton haladjanak, amelyet te szeretnéd, hamar kell megragadnod a lehetõségeket.


Oroszlán Horoszkóp 2011Kapcsolataidban, beleértve a szerelmi és szakmai részét is, a képzeletedre hagyatkozol. Kreatív vagy és tudod minden pillanatban mit kell tenned. Emellett már csak azt kell tudd mit akarsz tenni. 2011-ben számos leckét tanulsz majd az élettõl.

Horoszkóp 2011 Oroszlán - Szex és szerelem Oroszlán 2011

Szerelmi téren, az új nem hoz változásokat. Pozitív, felpezsdítõ és szolid változás érkezik. Minden lehetõséget megvan arra, hogy érzelmi életed olyanná alakuljon, amilyenné azt te szeretnéd. Nagy mértékben tõled függ az, hogy ezt hogyan alakítod. A legfontosabb 2011-ben, hogy hagyd hátra a felszínes viselkedéseket, légy természetes és add önmagad. Annál jobban kedvelnek majd.

Az év elsõ felében hatalmas sikered lesz az ellenkezõ nemnél. Semmit sem kell bevetned azért, hogy sikeres legyél, elsõ ránézésre tetszel majd másoknak. Ez nem azt jelenti, hogy nem használhatod a csábító énedet. Tökéletesen tudod mik a képességeid. Imádod az egyéjszakás kalandokat, és sosem nézel hátra. Ezt még akkor is kihasználhatod, ha kapcsolatban vagy.

Az év második felében, felhagysz a kétszínûséggel és eredetibb leszel. Minél egyszerûbb vagy annál nagyobb sikerrel ismerheted meg a megfelelõ személyt, ha még nem találtad meg. Egyes Oroszlánok akár a nagy Õ-t is megtalálhatják az év második felében. Egyesek akár a házasságot is komolyan fontolgatják. Másoknak viszont marad az egyedüllét és a múlt. Azok akik már kapcsolatban vannak ne hunyjanak szemet párjuk kívánságai felett. Néha hajlamos vagy elhanyagolni párodat, és nem gondolsz a következményekre.

Horoszkóp 2011 Oroszlán - Karrier Oroszlán 2011

Szakmai téren a 2011-es év új lehetõségeket hoz a fejlõdésre. Hogy ezeket kihasználd, kezdeményezõképességed tetõfokát kell elérned. Semmi sem jön csak úgy, ha ölbe tett kézzel várod. Lehetõséged lesz megerõsíteni munkahelyi pozíciódat, használd ki a lehetõségeket és a sikert.

Már az év elején új kihívásoknak nézel elébe munkahelyeden. Meg kell fognod a változást, és a javadra fordítani. A változások hosszútávon a javadra vállnak. Használd ki a kapcsolataidat, a projektjeidet a kívánt irányba irányítsd és útközben változtass ha a helyzet megkívánja.

Bizonyos változások nem nyerik el a tetszésed, mégis be kell majd vállalnod õket. Jelentõs eseményekre kerül sor az év második felében. Számodra, aki egy igazi harcos vagy és sosem adod fel, a kihívás nem jelenthet problémát. A cél megvan, most már csak be kell járni, minden esélyed megvan a sikerre. Ha nem vagy megelégedve a jelenlegi helyzettel, 2011 végéig még találhatsz egy olyan munkát, amelyben mindent megtalálsz, amelyre szükséged van.

Horoszkóp 2011 Oroszlán - Pénz Oroszlán 2011

Pénzügyi helyzeted kielégítõnek mondható 2011-ben. Nem lesznek nehézségeid. Szerencsére komoly terveid vannak, amelyeket nagy pontossággal le is fektették, és a megfelelõ kereted is megvan a tervek kivitelezéséhez. Már 2010-ben kezd meg a tervek kivitelezését, így az eredmények nem fognak elmaradni.

Azok számára, akik pénzügyi nehézségekkel küzdöttek a 2011-es év új fejezettel indul. Az év arra is jó, hogy új terveket eszelj ki, és hogy eldöntsd mibe fekteted a pénzed.

Az év hátralevõ részében hajlamos leszel a költekezésre, olyan nagy értékû dolgokat vásárolsz, amelyeket nem tudsz ésszerûen megmagyarázni. Légy elõvigyázatos, mielõtt megvásárolnál valamit elemezd, hogy valóban kell az neked.

Horoszkóp 2011 Oroszlán - Egészség Oroszlán 2011

Fizikai állapotod és egészséged nem mutat jelentõséget az új évben. Átlagosan elmondható, hogy fizikailag állapotodat pszichológiai állapotod befolyásolja. Tölts több idõt a szabadban. Általában nagyon aktív ember vagy, így számos olyan sport közül választhatsz, amely igazán kedvet hoz. A sporttal a felesleges kilóktól is megszabadulsz, formában maradsz és a negatív energiától is megszabadulsz.

Kielégítõ a fizikai állapotod, ezért nem lesz okod siránkozásra. Amikor jól nézel ki, tudod is ezt. Az év elsõ felében erõs leszel lélekben is, és ezt mindenhol megmutatod. Ragyogsz az önbizalomtól, ha pedig fáj valamid mások észre sem veszik, csak akkor ha az emberek annyira ismernek, hogy átlátnak a páncélodon.

Az év folyamán nem veted meg a finomabbnál finomabb gasztronómiai különlegességeket. Ahogy lehetõséged akad, készítesz valami finomat. Kerüld a cukrot és a zsiradékot. Tartsd be az alvás idejét, és próbálj meg minél többet relaxálni. Az év vége felé gondjaid lehetnek az alvással, zsúfolt programod miatt.

 24  swalcsek   vlasza Hetedik hozzszlsra (23) Nekem tetszik!
0  
2010-06-19 09:41:38 

Ismerõs ez a nekimenés mindennek címû dolog! Van, amikor nem, de, van, hogy két nap alatt térképes leszek a hematómáktól.
Én sem keresek új ismerõsöket már, a régiek megtalálnak, és újakkal gyarapodtam. Az erre nem érdemesek meg mehetnek a levesbe.

 23  Hetedik   vlasza swalcsek hozzszlsra (22) Nekem tetszik!
0  
2010-06-19 09:35:28 

:))) rengeteg világvége elmélet született már. :)
A 2012-es is többek közt.
Nem világvégének kell felfogni, hanem egy teljes átminõsülésnek. Van aki képes lesz erre és van aki nem.
Aki addigra kellõképpen meg tudja emelni az energiaszintjét az könnyeben viseli... aki nem az ÍJ :)
Van aki jön és van aki marad. Ez most is így van, jelen pillanatban is. Csak most épp fizikailag nem veszed észre. Pedig észrevehetõ! Egyre nagyobb a szakadék ember és ember közt, olyannyira hogy szép lassan észre sem fogják egymást venni (ezt fizikailag is értem)... egyszerûen nem érzékelik egymást.
Én pl onnan veszem észre, hogy épp nagyot ugrott a rezgésszintem, hogy vannak idõszakok, mikor nagyon sok olyan emberrel szakad meg a kapcsolatom akivel eddig rendszeres volt. Vicces, de nekem jönnek az utcán, letaposnak, keresztülnéznek rajtam mikor épp istenesen elememben vagyok. Mintha nem látnának. Ugyanakkor másokat meg vonzok mint a mágnes. Csak néznek, idegenek megszólítanak, akikkel azonnal egy szálra kapcsolódunk és a kommunikáció olyan mintha többezer éve ismernénk egymást. Így néz ki egy szintváltás. Ugyanakkor fizikai fájdalommal is jár, de ez most egy másik mese. Nem tudom ismeritek e mikor szenvedsz, mindened fáj, végigjársz az összes létezõ kivizsgáláson és cefetül érzed magad .... és minden szakorvos közli hogy makk egészséges vagy és a szerveid tökéletesebbek az átlagnál :DDDD Te meg már a halálodra készülsz , olyan szarul vagy.
Nálam ez még jópár kék folttal is jár, mert valahogy az aurám kiterjedését másként érzékelem és lépten nyomon nekimegyek ajtófélfáknak, fiókoknak, szekrényajtóknak mert úgy érzem hogy elférek.
Nem iszom alkoholt! :DDDDDDDDDDDDDDDDD
Azért írom ezt a magam nevében , mert így személyes és érthetõ (?) :P

...na de kicsit eltértünk a topic témájától, elnézést!

 22  swalcsek   vlasza Hetedik hozzszlsra (21) Nekem tetszik!
0  
2010-06-19 09:21:08 

Most nem a kicsire gondoltam, amikor azt mondtam, szeretem! Magasról letojatozom az alkalmi rokonokat, barátokat.))
Még a szavakat sem érdemlik meg! Viszont, az tetszik, hogy a károsultaknak mennyi ember segít.

Olvastam egy cikket ma reggel, miszerint 2013-ban hatalmas napkitörés lesz. Ha, így is lesz, nem lehet véletlen!

 21  Hetedik   vlasza swalcsek hozzszlsra (20) Nekem tetszik!
0  
2010-06-19 09:13:47 

Pont olyan, csak ez óriási méretû, ahogy az általa felszabaduló szeretetenergia is hihetetlen méreteket ölt.
Erre azért van szükség mert sajnálatos módon az ember odáig korcsosult, hogy ilyen megrázó dolgok nélkül magasról szarik ezekre az energiákra. Olyan ez mint az érdektelent jól valagba rúgni. :)

 20  swalcsek   vlasza Hetedik hozzszlsra (19) Nekem tetszik!
0  
2010-06-19 09:06:58 

Kinga, ez kicsiben olyan összefogás, mint a családban a haláleset, esküvõ? A rég nem látottak is ilyenkor segítik a másikat.
Én szeretem ezt az összefogást, mert, ilyenkor látszik, emberek vagyunk.

 19  Hetedik   vlasza vakhangya hozzszlsra (18) Nekem tetszik!
0  
2010-06-19 09:00:01 

Azt hogy mivégre kepesztesz azt többféle módszerrel meg lehet állapítani.
Személyes horoszkóppal, karmaasztrológiával, számmisztikával, vagy csak simán megnézheted magadnak ha visszavisznek. Esetleg egy látó megkukkantja neked.
Szóval választási lehetõség az van bõven.
Ami a csoportos karmát illeti... nos, a katasztrófák nem feltétlenül azért történnek és semmiképpen nem büntetésül.
A rengeteg "kaki" azért is történik mert olyan idõszakot élünk amikor emelni kell a rezgésszintet. Mind az egyedét, mind a csoportét, mind a Földét. Ezáltal átminõsülnek a dolgok, emberek.
A katasztrófák nagymértékben hozzájárulnak ehhez, tekintve hogy pl egy cunami, vagy földrengés, vagy egyéb katasztrófa után az emberek olyan óriási pozitív energiával állnak hozzá az áldozatok és károsultakhoz, hogy az felér egy nagy összefogott pozitív energia atombombával. Amikor ez az energia felszabadul az nagyban megemeli a rezgésszintet. Az összefogás és szeretettel, segítõkészséggel való odafordulás energiája hihetetlen erõ. Arról nem is beszélve, hogy nagyon sokan tehetik le a karmájukat mostanában. egy ilyen katasztrófa alkalmat ad sok embernek hogy jókor legyen jó helyen és "elmehessen". Nehéz ezt így feldolgozni de így van!
:)

 18  vakhangya   vlasza Hetedik hozzszlsra (17) Nekem tetszik!
0  
2010-06-18 23:48:01 

Én szeretném ! Komolyan. Meg azt is szeretném tudni, hogy mi végre kepesztek ezen a világon? És miért így?

 17  Hetedik   vlasza csoda hozzszlsra (16) Nekem tetszik!
0  
2010-06-18 13:36:15 

Könyvet azt nem ...de elmesélem ha szeretnéd. :)

 16  csoda Nekem tetszik!
0  
2010-06-18 13:23:35 

Ha már a jóslásnál tartunk... engem egyre jobban érdekel a csoportos karma és sors fogalma... lásd Szegedre most mekkora esõ zúdult, és bizonyos helyen áradások, katasztrófák, rep.gép szerencsétlenség. Ezekrõl is szivesen olvasnék, tud valaki ebben a témában könyvet?

 15  swalcsek   vlasza Hetedik hozzszlsra (14) Nekem tetszik!
0  
2010-06-17 16:53:50 

Miért kell folyton sértõdni??????????

 14  Hetedik   vlasza csoda hozzszlsra (13) Nekem tetszik!
0  
2010-06-17 11:48:09 

Majd felköszöntünk! :)
(csak négy nap van a szülinapunk közt )

 13  csoda   vlasza harmat hozzszlsra (11) Nekem tetszik!
0  
2010-06-16 14:58:18 

Ha már nem értékelitek ki, akkor simán csak felejtsétek el... de meg is jegyezhetitek, ahogy akarjátok. :)))

 12  vakhangya   vlasza harmat hozzszlsra (11) Nekem tetszik!
0  
2010-06-14 22:54:38 

...Csak megköszönte az Édesanyjának...
Én pl. roppantul kiváncsi vagyok, hogy nekem mi a feladatom, - mert eddig nem sikerült rájönnöm, és régóta azt érzem, hogy csak fecsérlem az idõmet. Szeretném, ha egy hozzáértõ megmondaná végre. Belefogok mindenfélébe, aztán rájövök, hogy nem az az... Már fáradok.

 11  harmat   vlasza dzsunior hozzszlsra (7) Nekem tetszik!
0  
2010-06-14 11:51:25 

Szia dzsunior!

Nekem sajna nincs idõm, hogy elemezgessek, így ebben a fórumban biztos nem lesz kiértékelés egy horoszkópnak sem. Viszont már felvettem a kapcsolatot egy szakemberrel, aki a közeljövõben lehet vállalna horoszkóp kiértékeléseket a csigán.

Kedves csoda!
Köszönjük, hogy megosztottad velünk az adataidat, de mit csináljunk vele :DDD :P

 10  csoda Nekem tetszik!
0  
2010-06-14 10:19:00 

szerintem valamennyire van, hiszen egy adott helyre születtél, egy adott szülõkhöz, innen gondolom, hogy egy adott feladattal/feladatra. ???? És persze mi is alakithatunk nem keveset a sorsunkon!!!

 9  silence Nekem tetszik!
0  
2010-06-14 10:05:48 

Elõször azt kellene tisztázni, hopgy van-e "eleve elrendelés" vagy másnéven predesztináció......

 8  csoda Nekem tetszik!
0  
2010-06-14 09:51:30 

1967. április 11. Makó - anyukám nem emlékszik az idõpontra. Köszönöm.

 7  dzsunior Nekem tetszik!
0  
2010-06-14 08:27:32 

Szia Harmat!

Engem mindig is érdekelt az asztrológia, bár kicsit mindig félek, ha a jõvõmrõl mondanak bármit is.. :)

Személyreszabott horoszkóppal foglalkozol? :)

 6  harmat Nekem tetszik!
0  
2010-06-13 16:34:34 

jewellery azért ez nem ennyire egyszerû, hiszen nem a napjegyed határozza meg az egész életedet. Így az az általánosítás amit írtál, tényleg nem helytálló.

Ha nem hiszel az asztrológiában, akkor ez a fórum nem neked írodott. Itt csupán elemezgetjük a horoszkópokat, nem pedig kiértékeljük.
Akit érdekel, az meg remélem szintén irogat majd ide :)

 5  harmat Nekem tetszik!
0  
2010-06-13 16:26:51 

És amirõl eddig beszéltem :)



 4  jewellery Nekem tetszik!
0  
2010-06-13 16:26:15 

Azt mondják, a kivétel erõsíti a szabályt.
Vízöntõ - Rák, a lehetõ legrosszabb párosítás. 13% !!!
Még három hónap és 51. házassági évfordulónkat ünnepelhetjük.

Részemrõl ennyi...
Sohasem támaszkodtam az aztrológia kétes magyarázataira, s nem is hiszek benne.

 3  harmat Nekem tetszik!
0  
2010-06-13 16:23:40 

2. bolygók a házakban:
A Föld saját tengelye körüli forgását értjük, ez a mérvadó. A horizontális tengely a kört látható és láthatatlan égboltra osztja fel a horizont felett illetve alatt. Ebbõl adódik a keleti horizonton a felkelõ Nap pontján az Ascendens (Asc) és vele szemben a Descendens (DC). A dél (MC) és az éjfél pontja (IC) közti tengely a kört felszálló és leszálló jegyekre bontja. Így jön létre a 4 kvadrát, ezeket még harmadolják, és így jön létre a 12 ház.

3. Fényszögek
A bolygók egymástól való, jelentõséget hordozó távolságról van szó. A fényszögeket legszemléletesebb a Hold példáján mutathatjuk be, amely 1 hónap alatt minden lehetséges fényszöget létrehoz a Nappal. Harmonikus és diszharmonikus fényszögek a kör alapszámokra való felosztásából adódnak, ezekbõl harmonikus és diszharmonikus fényszögek jönnek létre.

4. Horoszkóp jelentési síkjainak szemléltetése.

Ha a horoszkóp az élet színpadán játszódó vígjátékot vagy tragédiát mutatja, akkor a bolygók a színészek. Amely állatövben helyezkednek el, azt a szerepet kell játszaniuk. Az a ház, amelyben állnak, a színpadon lévõ helyzetüket mutatja, amelyben nagyon aktívak. A fényszögek, pedig azt mutatják meg, hogy a színészek, hogyan bánnak egymással.


Forrás: Hajo Banzhaf-Anna Haebler

oldal: /1
sor: idrend: