CsodaCsiga Főlap
2024. május 5.   vasárnap   Györgyi, Árvácska, Erna, Ernella   
Főlap ·  · Chat · Távirat · Társkereső · Képeslap · Fórum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplók · BANK
Regisztráció · Kapcsolataim · Társaim ·  · Buliképek · MMS ·  · Játék · Horoszkóp · Linkek · Hirdetés · Radió

CsodaCsiga > Fórum > JátĂ©k > "Csiga lottĂł"
ÚJ BEÍRÁS
oldal: /0
sor: időrend:
Csiga lottĂł
 4  harmat   válasza csuti hozzászólására (1) Nekem tetszik!
0  
2010-04-19 12:48:27 

Játékszabály:

Olvasd el, ekkor Te is megérted miért nem nyertél.
Röviden a lényeg: tippeld meg a legkisebb számot, amire más nem tippel!

Hosszabban: Mint a lottóban számokat kell tippelned, ami bigába (csigapénzbe) kerül, de a nyertes kaszál. Kevés logika és sok szerencse kell hozzá.
Nos lássuk az õsi játék menetét:
Minden csigatag (aki rendelkezik megfelelõ mennyiségû bigával) fogad egy természetes számra. (Ez úgy 1..100-ig terjed majd.)
Tehát lesznek olyan szamok, amiket nem tippelnek, olyanok, amiket többen is megjátszottak, de lesznek olyan számok, amikre csak 1 tagunk tippelt. Na az lesz a nyerõ!
Termeszetesen a legkisebb szám tulajdonosa az I. helyezett és a következõ egyedi szám lesz a II. és III.
Az I. helyezett az általa feltett összeg 6-szorosát nyeri, a II. 4-szeresét és a III. helyezett a feltett összeg 2-szeresét.
Mindenki csak egy számra fogadhat.
Fogadni minden héten vasárnap éjfélig lehet, amikor a server ujjai összérnek a mappával, akkor a fogadást lezárjuk és hétfõntõl az eredményeket közzétesszük, no és a lét kiosztjuk.

Fogadni a következõképpen lehet:
Kattints rá a szelvényre itt alul, majd a megnyíló ablakban töltsd ki!
(Írd be az általad választott számot és alá, hogy hány bigában fogadsz.
Jól gondold meg, mert késõbb már nem tudsz rajta változtatni!)

De ha ezek után sem érted, akkor a játéknál lévõ táblázat szépen kilistázza ki melyik számra tippelt, és hogy kik voltak azok, akik olyan számra tippeltek, amire más nem tippelt.

 3  napraforgo   válasza csuti hozzászólására (1) Nekem tetszik!
0  
2010-04-19 12:15:42 

Nahát itt a következõ nagy sikert aratott fórumod:)))

 2  kiscsillag Nekem tetszik!
0  
2010-04-19 09:49:23 

Szia csuti!
Én nem értem, hogy te mirõl beszélsz? Az egyes után a hármas nyert! Mi ebben a baj?

 1  csuti Nekem tetszik!
0  
2010-04-19 07:39:37 

A múlt heti Csiga lottón a 4-es számot játszottam meg! Ma reggel legnagyobb meglepetésemre az 1-es után a 8-as nyert. Ha lehet, kérem utánanézni! Köszönöm.

oldal: /0
sor: időrend: