CsodaCsiga Főlap
2024. május 4.   szombat   Mónika, Flórián, Brúnó, Flóris, Fóris, Gothárd   
Főlap ·  · Chat · Távirat · Társkereső · Képeslap · Fórum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplók · BANK
Regisztráció · Kapcsolataim · Társaim ·  · Buliképek · MMS ·  · Játék · Horoszkóp · Linkek · Hirdetés · Radió

CsodaCsiga > Fórum > KLUB > "EgĂ©szsĂ©g-FittsĂ©g"
ÚJ BEÍRÁS
oldal: /0
sor: időrend:
Egészség-Fittség
 17  swalcsek   válasza csoda hozzászólására (16) Nekem tetszik!
0  
2011-10-17 19:39:59 

Baba, hogyan kell repülni egy szárnyatlan valakinek? nagyot lehet esni fél méter magasról is! ))))))))

 16  csoda   válasza swalcsek hozzászólására (14) Nekem tetszik!
0  
2011-10-17 19:14:09 

Swalcsek te csak ne ugráljál a lábaddal sehonnan sehová, inkább repüljél. :)))
A lencse igenis egészséges!

 15  csoda   válasza katyi hozzászólására (13) Nekem tetszik!
0  
2011-10-17 19:09:36 

Nem tudom hogy kell a cigirõl leszokni, mivel nem tudtam rászokni, pedig volt 20 éves koromban, hogy egy éjjel egy dobozzal szivtam el, igaz egy szórakozóhelyen , igaz úgy jártam jobban, ha élõben szívom, mert amúgy is szívnom kellett volna a másét. Az egy irtózatos cigifüstös hely volt, ha én nem dohányoztam talán úgy jártam rosszabbul!
Tehát: Utána sem hiányzott hónapokig. Mindig volt valami dolgom, a munkahelyen pedig gépeltem, tehát le volt foglalva a kacsóm! Hogy szoktál rá?

 14  swalcsek   válasza katyi hozzászólására (13) Nekem tetszik!
0  
2011-10-17 18:28:14 

A szilveszteri fogadalom egy nagy baromság! Minden évben elhatározom, hogy a smukkjaimmal, vala,int lencsével a kezemben leugrom az asztaltól, oszt mégsem.))))))))))))))

 13  katyi   válasza csoda hozzászólására (12) Nekem tetszik!
0  
2011-10-17 18:05:15 

jaaaaajjj nekem.... egészség?

úúúgy hagynám magam leszoktatni a cigirõl!!!!!!
de tényleg!
napközben még csak elvagyok valahogy... de reggel? és este? akkor nehéz :-(
vagy csak ne siránkozzak? majd orbánapu leszoktat?
lehet! nagyon lehet...... majd ha választanom kell, hogy kenyeret vegyek, vagy receptet váltsak ki, vagy cigit, na jó nem is cigit... csak piaci teveszart, hát akkor majd biztos nem a cigit választom!
De én nem úgy szeretnék leszokni.... nem úgy, hogy nem telik rá, hanem szabadon, saját akaratomból!
ami meg is van, pláne akkor, amikor pont füstölök!
:-(
marad a Szilveszteri fogadalom?

 12  csoda Nekem tetszik!
0  
2011-05-18 20:55:43 

Sehogy! Más alapanyagokból kell sütni. Esetleg helyette gyümölcs. De miért kell leszoknod? El vagy hizva? Cukros vagy?

 11  aguilera Nekem tetszik!
0  
2011-05-18 20:01:54 

Sziasztok! Hogyan lehet leszokni a sütikrõl?? :))

 10  csoda Nekem tetszik!
0  
2011-03-18 11:44:40 

Drasztikusabb módszerek: colon hidroterápia
jógában pedig sanka prakshala kriya

 9  csoda Nekem tetszik!
0  
2011-03-18 11:42:08 

Sziasztok!
Kenyér, süti biztosan hizlal! Nem jóllakásig kell enni, hanem addig amig érzed, hogy most már elverted az éhségedet. Mozgás: két gyerek mellett is jó tetõtõl-talpig átmozgatni (nem ugraburga) a testet egy jó, koncentrált (te általad kitalált) tornával, ami a testednek jó.
Légzõgyakorlatok: Helyes légzés mellett nehéz elhizni, minden elhizott ember rosszul veszi a levegõt. Oda-vissza. Tehát reggel 10 perc váltott orrlyukú légzés és este 10 perc. Stopperrel lehet mérni, legyen 10!!!! perc!!!!
Én ezt csinálom, elhizva nem vagyok. Egészség? Hát nem mindig jön össze, de akkor meg bekapkodok pár gyógyszert.
Pipitér - ha a kuruzslásban nem hiszel... akkor ne menj orvoshoz - !! (csak vicceltem)

 8  cica76   válasza europa hozzászólására (6) Nekem tetszik!
0  
2011-03-16 19:50:04 

szia!
Én segíthetek jelentkez a:
forgacs_76@citromail.hu
emilre

 7  swalcsek Nekem tetszik!
0  
2009-06-10 17:15:31 

Ne diétázz, kicsim!!
Mindent megehetsz, amit akarsz, csak a felét, aztán két gyermekes anyuka lévén, ne mondd, hogy nem mozogsz eleget! )))))))
Többször egyél és kicsit, mert a szervezeted nem hiszi, hogy legközelebb nem kap, és raktározni kezd!
Tuti tipp, hidd el!! ))

 6  europa Nekem tetszik!
0  
2009-06-10 17:06:34 

Én elkezdtem cardiozni. Elipszis szerü mozgást végzek 1 óra hoszat, különbözõ programon. Csak még mindig nem tudom hogyan is kénne táplálkoznom, hogy le is fogyak. Mert nekem ez nagyon nehezzen indul be. Zöldséget mindig nem ehetek. Multkor is totál leesett a vércukrom hüle diéta.

 5  pipiter Nekem tetszik!
0  
2009-03-16 20:44:24 

én szeretnék egészségesen élni,de ha megrendül az egészség,hogyan tovább????nem hiszek a kuruzslásban:((

 4  swalcsek Nekem tetszik!
0  
2009-01-20 10:28:42 

Az nem sok!!!
Nem mindenki szereti a girhes nõket!! ))

 3  napraforgo Nekem tetszik!
0  
2009-01-20 10:21:44 

Elõbb írtam Neked a fórumban, mint ahogyan megnéztem a reglapod, és rögtön felmerült egy kérdés. Ha TE jó módszereket ismersz a súlycsökkenésre, akkor TE miért vagy molett???????? Mellesleg megjegyzem, hogy nekem kb 6-8 kg a feleslegem.

 2  napraforgo Nekem tetszik!
0  
2009-01-20 10:18:04 

Szia!
Nem volt fogadalom, de pár kilót szeretnék leadni, ezért érdekelne, hogy hogyan miként segítenél????

 1  dolli Nekem tetszik!
0  
2009-01-18 16:05:04 

Van aki egészségesen él.
esetleg fogyni szeretne?
Ez volt a szilveszteri fogadalma.
SegĂ­tek. Marcsi

oldal: /0
sor: időrend: