CsodaCsiga Főlap
2024. május 4.   szombat   Mónika, Flórián, Brúnó, Flóris, Fóris, Gothárd   
Főlap ·  · Chat · Távirat · Társkereső · Képeslap · Fórum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplók · BANK
Regisztráció · Kapcsolataim · Társaim ·  · Buliképek · MMS ·  · Játék · Horoszkóp · Linkek · Hirdetés · Radió

CsodaCsiga > Fórum > KLUB > "kicsi lelkek klubja"
ÚJ BEÍRÁS
oldal: /1
sor: időrend:
kicsi lelkek klubja
 32  swallow Nekem tetszik!
0  
2007-08-01 17:16:26 

Itt vagyok!! Swallow dr rendel!
hallgatom, kedves! DDDDDDDDDDDDDDDD

 31  katyi Nekem tetszik!
0  
2007-08-01 16:40:03 

Kop-kop,-!! Swall itt- Swall ott (mint a FigarĂł)

 30  swallow Nekem tetszik!
0  
2007-08-01 11:23:30 

Simánszky! DDDDDDDDDDDDDDD

 29  katyi Nekem tetszik!
0  
2007-08-01 08:50:45 

kop,kop :-) Jöhetek?

 28  swallow Nekem tetszik!
0  
2007-07-31 21:39:24 

Lánykák! ))))
Kövessétek öreg anyátok példáját, és ne mutassétok eztán, ha szenvedtek!!! )) ugyan, miért is kéne szenvedni egy pasi miatt??
Mert szeretjük a dögöt, holott nem érdemli meg!!!!!

Amikor azonban arról van szó, hogy még egy esély, meg még egy, belefáradunk!!((
Én, nem tagadom, még mindig szeretem az elmúlt férjemet, de, vagyok annyira büszke, hogy már nem mutatom neki!!
Most meg õt eszi a fene, és féltékeny! )))

Na, most megint fogok kapni az arcomra, hogy kitárulkozó vagyok, de, nem érdekel!! Csak, õszinte vagyok! )))

 27  bobebaba Nekem tetszik!
0  
2007-07-31 21:29:34 

kedves Swallow tudom hogy van igazság abban amit irsz de sajna az ember gyarlo és hajlamos sajnálni magát néha nagyon is ,de tudom holnap jön egy uj nap és talán a nap is ki süt egyszer :) Igen az élet tud csodás is lenni csak nem találom a napos oldalát de kitartoan figyelem:)

 26  cincogi Nekem tetszik!
0  
2007-07-31 18:25:45 

Fecském, már ha nevezhetlek így, nagyon édes vagy és hidd el mindent elkövetek én is, hogy kikecmeregjek a gödörbõl. Bár erre most még nem sok esélyt látok. Tudod az a baj velem, hogy a rosszra is csak szeretettel és szerelemmel tudok emlékezni, de sajna nem kell már a szerelmem(((
Kívánom, hogy te is mihamarabb feledd a fájó múltat és sok boldogság lépjen a helyébe.

 25  swallow Nekem tetszik!
0  
2007-07-31 17:01:51 

Cincikém!!

Soha ne a rosszat nézd, hanem a jót!!! Mindig van a rosszban is olyas dolog, amire szeretettel emlékszel vissza, biztos vagyok benne!!
tudod, minden ember életében vannak olyatén pillanatok (sajnos) amikor azt hiszi, kilátástalan az élete, nem ér semmit, amit eddig tett!!
Ne ess bele ebbe a hibába!!)))
Gondolj a szépre, hogy öröm élni, és bízz! Ez a legfontosabb!! ))

Böbebaba!!

Neked is ezt ajánlom! )) Szeretettel , mindkettõtöknek! ))

Hallgassatok egy vénasszonyra! )))

 24  bobebaba Nekem tetszik!
0  
2007-07-31 16:09:13 

Kedves Jojo a versed az nagyon szép ,csak néha az ember gyenge.

 23  cincogi Nekem tetszik!
0  
2007-07-31 15:34:07 

swall:
én is meglepve tapasztaltam meg mostanság lelkem egy újabb rejtett bugyrát ill. "csodáját" A mindent elnézõ, megbocsájtó szeretetet ill. szerelmet. De sajna a rossz értelemben tapasztalom (((((

 22  swallow Nekem tetszik!
0  
2007-07-31 15:22:49 

Jojo!!
Szép a versed, de, az élet nem kegyetlen!!! Ezt , csak akkor hisszük, amikor hatalmas csalódás ér bennünket, és, egy ideig azt hisszük, minden, olyan sötét!! Nem az, mindig meg kell találni a szépet benne, mert, ettõl ember az ember!!!

Tudjon megbocsájtani, tudja újra felfedezni a szépet, tanuljon a hibáiból, és találja meg az alagút végét!!! )

LOL! De tudományos voltam!! Vagy, mégsem határozott? (((

 21  jojo Nekem tetszik!
0  
2007-07-31 13:38:51 

Szeretettel,,,,,

Nelegyen a szivedbe,,szomoruság bánat,,
Ne élj a multnak, mindig csak a mának,
A jõvõbe nézz, vissza, soha,soha
Ne hagyd, hogy verjen az Ă©let ostora!!

Gyözzön a remény ne add fel soha
Igy az Ă©leted, nem lessz mostoha,
Legyen a szivedbe öröm és szeretet,
Szeresd nagyon,ezt a kegyetlen Ă©letet

 20  edinacska Nekem tetszik!
0  
2007-07-31 12:06:18 

swall én már öregszem,már olvasni és irni is elfelejtettem!DDDD

 19  edinacska Nekem tetszik!
0  
2007-07-31 12:01:28 

Böbebaba!Egy nagy cupp!!!DDD

 18  swallow Nekem tetszik!
0  
2007-07-31 11:54:21 

Skacok, én újra egy nagyon kicsi lélek vagyok, mondhatnám, kezdõ! )))

Tanulni sohasem szégyen, legyen az , bármilyen területen!!!
Most, újratanulom a magam lelkét! ))
Fel a fejjel !! ))

 17  pannababa Nekem tetszik!
0  
2007-07-31 11:45:05 

Köszöszike Dheart a hozzászólásodat ,,és miálltal olvasom a naplódat ,,értem is mit érzel!!!
De Te vagy az okosabb lépj tovább ,,és nézz mindig elõre:D

 16  Dheart Nekem tetszik!
0  
2007-07-30 18:56:11 

asszem a 3.bejegyzéssel nagyon egyet kell értenem:)))

 15  cincogi Nekem tetszik!
0  
2007-07-29 17:08:01 

Én is köszi nektek a bíztatást, nagyon aranyosak vagytok, de lassan kezdem feladni a reményt, hogy vannak még õszinte kapcsolatok. Én mindíg bizalommal indulam neki egy új kapcsolatnak, de sajnos eddig mindíg csalódnom kellett. Életem legnagyobb pofonját most kaptam és nem tudom, hogy tudok-e többé hinni és bízni egy újabban.

harmat:
a szomorkodásnak is és a "gyógyulásnak" is meg van a maga ideje. Én még itt tartok. De ennek ellenére a jóra törekszem, élem az életem és ahogy mondtad, megpróbálok gyõzni a harcban.

 14  bobebaba Nekem tetszik!
0  
2007-07-29 13:10:50 

kedves jojo ari vagy hogy irtál de én már kezdem elvesziteni a hitem a joban itt és az életben csak a gonosz és csuf dolgok gyözedelmeskedhetnek sajnos és egyre inkáb ezt látom nem érdemes jonak lenni mert csak kinevetnek.Lassan az optimizmus mint olyan a multé.

 13  harmat Nekem tetszik!
0  
2007-07-29 13:07:34 

Nem is értem mire fel ez a nagy szomorkodás...
Csajok Ti most saját magatokat bántjátok... de most komolyan. Az nem segít ha a múltbéli fájdalmakon keseregtek... nem hátrafele kell tekinteni hanem elõre a "célt" kutatva...

[b Vannak boldog könnyek, fájó mosolyok, mindig lesznek szerelmek, míg a föld forog. Az élet szép, de élni tudni kell, az élet egy harc és benne gyõzni kell!]

 12  edinacska Nekem tetszik!
0  
2007-07-29 13:06:04 

vagy jojo-nak!DDD

 11  jojo Nekem tetszik!
0  
2007-07-29 12:57:44 


Nagyon, szomoru amit irtok,,én sem vagyok régi,,.gondoltam elbeszélgetün,
barátkozunk, szorakozunk , néha bakizunk, itt a forumon ,,ilyenre nem gondoltam
hogy,megtörténik,! ez csunya emberi tulajdonság ne szomorkodjatok a rossz után
mindig jonak kell jönni,, azidö mindent megold ha ti--is akarjátok bocsi hogy,bele szoltam

 10  bobebaba Nekem tetszik!
0  
2007-07-29 12:39:28 

Kedves cincogi! Nagyon köszönöm hogy egyet értesz és nagyon sajnálom hogy te is ebben a cipöben jársz .És még merjen csodálkozni bárki hogy a nök bizalmatlanok?!!!!! De sajnos kevés a kitarto és öszinte pasi a legtöbb csak egyet akar .Ezért vigyi magadra és adj kellö idöt hogy megismerd öket ,sajna még igy sincs garancia:(

 9  pannababa Nekem tetszik!
0  
2007-07-29 12:35:39 

cincogi!
Nagyon kedves vagy hogy irtál nekünk,,és köszönjük:):):):)
Sajnos ezek az emberek álltalában nem bünhõdnek Õket valahogy mindig elkerüli a rossz:(:(:(:(
Sajnos mindig ,,saját kárán tanul az ember!!!!
Ettõl függetlenül sajnálom ami veled történt ,,és csupán sok erõt ,,és kitartást kiívánhatok Neled!!!

Pussssssssz:):):)

 8  cincogi Nekem tetszik!
0  
2007-07-29 12:27:36 

Én még új vagyok itt gyakorlatban, de régi szemlélõ és olvasó. Akár "kukkolónak" is nevezhettek)))))
pannababa, bobebaba: sajnos egyet kell, hogy értsek veletek, kevés az igaz és õszinte ember, és mindíg azok kapják a legnagyobb pofonokat az élettõl és gerinctelen embertársaiktól.
Én is ebben a cipõben járok.
Tudom csekély vígasz, de csak abban reménykedhetünk, hogy a sors vagy netán egy hasonló hazug ember egyszer ugyanúgy bánik el velük, ahogy õk bántak másokkal.

 7  bobebaba Nekem tetszik!
0  
2007-07-29 11:00:42 

Kedves Pannababám te tudod én is össze akadtam egy hazug emberel aki még azt a kis bizalmat is ki ölte belölem az emberek iránt amit még sikerült megtartanom.Edig sem volt sok hitem az emberekben de ezek után szászor megnézem kivel is állok szoba.Te ismered rövid történetét a dolognak .CSA az bánt hogy nem irhatok ide nevet hogy mindenki okulhatna példámon.Mert igy továb tudja folytatni kisded játékait és tapos bele az emberek lelkébe büntetlenül

 6  pannababa Nekem tetszik!
0  
2007-07-29 10:49:55 

Bõbebabám!
Egyet ne feledj Én mindig itt vagyok Neked és azoknak is akiket itt nagyon szeretek!:D:D:D
Bárhol bármikor kiállok melletetek,,történjen bármi is:):):):)
Jahh és egyébként szívembõl szóltál:):):):)

 5  bobebaba Nekem tetszik!
0  
2007-07-29 10:45:34 

Drága pannababám! Csak egyet tudok érteni veled és még szeretném hozá füzni saját véleményemet.Én nagy örömel jártam ide csigázni mind adig mig durva hazug vádakal nem illetek .Bizom benne hogy enek már vége hisz én nem ártotam senkinek és nem is fogok ,de ha kell meg védem magam bárkivel szemben .még csak anyit hogy utálom ha az emberek elveszitik a gerincüketés sajnos van egy két ember akiben nagyot csalodtam.

 4  jojo Nekem tetszik!
0  
2007-07-29 10:33:43 


Figyelj,,macikám, az, én szivem az nyomj hogy ,,nemdobtál valami témát,,
mint ,,egyesek!!?? nemakarok célozni senkire,, titokba,

 3  pannababa Nekem tetszik!
0  
2007-07-29 10:33:32 

Gmacikám!!!
Nagyon sok mindent irhatnék ide ,,de nem fogok vitát szítani!
Elõször is keveés a becsületes ember ,,és nagyon sok a nagy arc:P:P:P
Nagyon sokan nem tudják egy bizonyos szó jelentését Szeretlek!csupán mondja ,,utána kiderül aljasabb nem is lehetne:(:(:(:(
Sokan ütötték meg már a bokájukat ,,sok szív ,,és lélek tört már itt össze!!!!
Tisztelet a kivételnek!:D:D

Pussssssssz:):):):)

oldal: /1
sor: időrend: