CsodaCsiga Flap
2024. prilis 27.   szombat   Zita, Mariann, Petnia, Pintyke, Poppea, Tullia   
Flap ·  · Chat · Tvirat · Trskeres · Kpeslap · Frum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplk · BANK
Regisztrci · Kapcsolataim · Trsaim ·  · Bulikpek · MMS ·  · Jtk · Horoszkp · Linkek · Hirdets · Radi

CsodaCsiga > Frum > Ego.csiga > "Majdnem befuccsolt az életem!"
J BERS
oldal: /1
sor: idrend:
Majdnem befuccsolt az életem!
 36  csoda Nekem tetszik!
0  
2011-04-13 17:49:38 

2005 óta nem fuccsolt be senki élete. Hûha! Na majd...

 35  agica2004 Nekem tetszik!
0  
2005-11-28 15:47:55 

nekem már mondták, hogy az utolsó utáni esély is kell.......

 34  swallow Nekem tetszik!
0  
2005-10-10 08:11:37 

Már sok esélyt kapott! Nme azzal van gond, ha beleszerelmesedne valakibe és elmenne, hanem az a megalázó, hogy a nõt sem vállalja, és engem is hülyének néz! Mostanában olyan dolgokat mûvel, mint a kapcsolatunk elején, vissza akar hódítani!
Sokszor nagyon kell vihognom rajta, csak a skacok miatt nehéz, mert õk meg istenítik, akármit is csinál!

 33  lionlady Nekem tetszik!
0  
2005-10-10 08:08:33 

Akkor egy kicsit hagyjad, had fõjön a levében, és ha látod, hogy nem tágít, adj neki még1 esélyt. De ez legyen az utolsó! :))

 32  swallow Nekem tetszik!
0  
2005-10-10 08:07:01 

Köcce, Moncsikám, de rájöttem arra, hogy amelyik pasi normális, édi, meg minden, az vagy foglalt, vagy, messze lakik tõlem! :-((
Téged nem nehéz barátul venni! :-DDD Ahogy a sok többi kedvest sem!
A másik dolog szépséghibája csak annyi, hogy még odavagyok a szemét alakért! :-((( De nem mutatom neki, jusztlaciért se! :-))

 31  lionlady Nekem tetszik!
0  
2005-10-10 07:54:42 

Köszönöm Kisfecském, hogy a barátodnak tartasz, nekem ez nagyon megtisztelõ, természetesen a szimpátiád kölcsönös, ami engem illet :)
........és igazad van! Ne is hagyd magad, ha úgy érzed, már nem köt hozzá semmi, kezdd újra, éldd, élvezd az életet, hiszen annyi édes pasi szaladgál még a világban, bizti találsz olyat, aki megbecsül Téged! Én mindenesetre szorítok Neked, hogy találj ilyet! :)

 30  swallow Nekem tetszik!
0  
2005-10-10 07:49:04 

Van egy hírem nektek, a barátaimnak! A férjem teljesen megváltozott, újra az a férfi akar lenni, aki 15 évvel ezelõtt elvarázsolt engem! Csakhogy!
Én most már nem hayom magam, nem vagyok házicseléd, adok magamra az eddigieknél is jobban, és éreztetem vele, hogy számomra nem jelent már semmit!
Úgy, kapar, mint egy kis kotorékeb! Én már csak nevetni tudok az egészen! Új életet kezdtem, más ember lettem!
Ebben nagyon sokat köszönhetek, ha nem bánják, felsorolom õket, imádott barátnõimet:

Penelope, Nymfa, Milady, Lionlady, Harmat, Kismacsek, Reggi,nos és persze a Monic36! A sorrendet nem a fontosság alapján kell nézni! A fiúkról most nem beszélek!

Köcce mindenkinek!!!! :-DDDDDDDDD

 29  leila Nekem tetszik!
0  
2005-10-09 01:04:40 

Swallow! Örülök, hogy siker koronázta a felvételidet.

Pusz Leila

 28  viva Nekem tetszik!
0  
2005-10-08 11:05:32 

swallow ez igen uj melo, váloper nem irigyellek, jol belenyultál! Lélekben veledvagyok szoritok neked, hogy minnél hamarabb egyenesbe kerülj, és felhötlenül örülj pl nekünk!!!

 27  swallow Nekem tetszik!
0  
2005-10-08 08:49:44 

Köszi, skacok, nem is tudjátok, mennyire jól eseik ez nekem! Azt érzem, hogy végre egyenesbe jön az életem! Eddig, sajnos girbe-gurba volt! Majd a válóperemen is szorítsatok, akkor bizti, hogy nem hosszadalmas és ocsmány procedúra, amit nem szeretnék! :-))

 26  Milady Nekem tetszik!
0  
2005-10-08 06:37:00 

Egyéblént ilyenkor az ember azt érzi, hogy feleslegessé vált a társadalom részérõl
Kisfecském gratula:)))))))))))))
Quattro szivem, Te pedig ne bunkukolj.:P:D Kismacseknek adok igazat.:)))))))))))))

 25  kismacsek Nekem tetszik!
0  
2005-10-07 17:01:27 

Q. Ezúton is megköszönöm a helyreigazítást. Pusszancs érte. :-)

 24  sziamiau Nekem tetszik!
0  
2005-10-07 17:00:03 

Drága Q! Ne füllents, hogy nem vagy jóképû pasi, mert ezt helybõl cáfolom!
EZ EGYÁLTALÁN NEM ÍGY VAN!
RÁADÁSUL EGY NAGYON KEDVES ÉS VÉGTELENÜL HUNCUT FICKÓ VAGY!

 23  sziamiau Nekem tetszik!
0  
2005-10-07 16:58:25 

Drága Q.! Igazad Van. 2005-öt most írunk. Látod, hogy megzavarodtam. 1995-96-ról van szó. bocsika és köszi a helyreigazítást.

 22  quattro Nekem tetszik!
0  
2005-10-07 16:51:59 

Kismacsek, még nincs is 2006!!
Egyébként valóban igen nehezen éltem meg azt a két hónapot. Amikor megkaptam az elsõ segélyem, majdnem elsírtam magam, pedig már huszonvalahány éve nem bõgtem. (Egyébként éppen ma jött a második segély.)

A meleget meg a többit nem mentségnek írtam, sõt. Éppen azt szerettem volna hangsúlyozni, h mindezek ellenére normálisan viselkedtek, legalábbis amíg én bent voltam. Lehet h õk tényleg átestek 1-2 pszichológiai, alkalmassági teszten.

Ja, a legfontosabb! Én egyáltalán nem vagyok jóképû pasi!!!! Sztem ennek semmi köze sem volt az ügyhöz. Most nem azt mondom, h egy cigánnyal is biztosan így viselkedtek volna történetem szereplõi, de nem tartom lehetetlennek. Azt már annál nehezebben tudom elképzelni, h durván beszéltek volna velük. Persze ki tudja, szerencsére nem vagyok ott minden nap, ennyi tapasztalatból még nem szívesen általánosítok.

Senki ne értse félre, én egyáltalán nem vitatom a leírt eseteket, csupán szerettem volna megmutatni a hivatal másik oldalát is.
A hanyagságra, oda nem illõ modorra, ki nem érdemelt utálatra nincs mentség, sem a hivatalban, sem a pénztárnál stb.

Swallow, gartulálok a felvételedhez! Sok sikert az új helyen (is)!! :))

 21  viva Nekem tetszik!
0  
2005-10-07 09:45:16 

Én még nem voltam munkanélküli szerencsére, de nagyon elszomorit amit itt olvasok, nagyon felháborit hogy pont azok az emberek flegmáskodnak, nemtörödömködnek akiket azért fizetnek hogy segitsenek másokon!! Nem kellemes érzés munkanélkülinek regisztráltatni magát az embernek közben még bele is rugnak? Háááááát........

 20  kismacsek Nekem tetszik!
0  
2005-10-07 09:30:32 

Drága Swallow!
Úgy örülök a sikerednek. Szívbõl gratulálok.

A munkaügyi központokról nekem is megvan a véleményem. Én 2005-2006-ban voltam munkanélküli és havonta olyan kirendeltséghez jártam, ahol az ügyintézõ egy volt kolléganõm volt. Se munkahely-címet, sem továbbképzési ajánlatokat az alatt az egy év alatt, amíg regisztrált munkanélküli voltam, nem kaptam. Az ügyintézési stílusról vegyesek a tapasztalataim. Az elõttem leírtak mindegyikével egyetértek, mert mindegyik stílussal "volt szerencsém" találkozni. Tehát, én magam erõmbõl tudtam 2006-ban elhelyezkedni. Ne tudjátok meg hány önéletrajzot írtam meg és hány személyes konzultációt éltem végig. Éppen ezért a mostani ifjúságnak azt tanácsolom, hogy addig ne alkosson véleményt, amíg a saját bõrén ezeket a megalázó helyzeteket meg nem tapasztalja. Mert igenis megalázó, hogy oda kell menni a hivatalhoz, három-négy órát végigvárni a tömeg miatt. És azt is valljuk be, hogy mi, ügyfelek sem vagyunk, mindig türelmesek. De ez a kiszolgáltatottságunkból és a megaláztatottságunkból fakad.
Szóval! Drága ifjú barátaim! Nem heherészni az idõsebbek kiszolgáltatott és megalázott helyzetén, mert ti is kerülhettek ilyen helyzetbe. Hamarabb, mint gondolnátok. Rengeteg példa van erre is. (Lásd: pályakezdõ fiatalok, diplomások, 40 év felettiek elhelyezkedési nehézségei). Szégyellje magát az állam, hogy nem képes munkahelyeket teremteni.

Bocsika azoktól, akiket fenti soraimmal megbántottam volna. Nem ez volt a szándékom. Sõt!

Quattro barátom esete, igen-igen humorosra lett megírva, holott, biztosan tudom hogy nem élte meg - és nem éli meg - ezeket a találkozókat ilyen humorosan.

Jómagam mindenkinek szurkolok és drukkolok - 1000-rel.

Szép napot minden csigucinak.

 19  viva Nekem tetszik!
0  
2005-10-07 08:44:39 

Köszi lányok ugy érzem már érdemes volt ma felkelni!!

 18  lionlady Nekem tetszik!
0  
2005-10-07 08:23:46 

Ugye Fecském én is benne vagyok a listádba? :))) Én is szurkoltam Neked :))
Az én listámban is sokan vannak már....... többek közt Te és Te, kedves Viva :)

 17  swallow Nekem tetszik!
0  
2005-10-07 07:47:08 

Viva! A legteljesebb mértékben, és sorolhatnék jó pár embert, de nem lenne elég a hely! Nagyon kedves EMBEREKET ismertem meg itt, a csigán! :-))

 16  viva Nekem tetszik!
0  
2005-10-06 19:12:04 

swallow gratulálok habár nemtudom a barátaid közé számitok-e :))))

 15  swallow Nekem tetszik!
0  
2005-10-06 18:52:06 

Mondjátok meg nekem, hátha megértem: miért van az, hogy egyes emberkék lenézik a másikat? Azért, mert neki munkahelye van, a másiknak meg nincs? Lehet, hogy nem is tehet róla!

Amúgy tisztelettel jelentem minden barátomnak, hogy ma sikeresen felvételiztem, és maximális pontszámot értünk el ketten a 42 emberkébõl! 20 -at vettek fel , benne vagyok! Köcce mindenkinek, aki szurkolt nekem!

 14  cappaa Nekem tetszik!
0  
2005-10-06 13:42:11 

Tévedsz, nem ugyanaz, már más a külsejük pár hónapj.a

 13  franke Nekem tetszik!
0  
2005-10-06 12:08:28 

Nyugdijas és diák bérlet ugyan az. :P

 12  cappaa Nekem tetszik!
0  
2005-10-06 12:00:00 

Ahol én voltam nemrég, ott is nagyon kedves volt velem a hölgy, épphogy csak telefonszámot nem cseréltünk. Így is lehet.
Viszont, reggel történt, nem pont ide tartozik, de leírom. BKV bérletpénztár,nyitás (6 óra), elõttem egy fogyatékos ember, siket-néma lehetett, mert jelbeszédet használt. A szöszi pitsa nem értrette, kérdezte, hogy nyugdíjas bérletet? Diák bérletet? A néni bólogatott. Adott neki egy diákbérletet. A néni visszaadta, artikulálni próbált, hogy nyugdíjast. Erre már én is beszóltam, hogy nyugdíjas bérletet akar a néni. Erre a szóke pitsa visszaadta a pénzt, elvette a rossz diákbérletet, és elküldte egy na viszláttal a nénit.

 11  swallow Nekem tetszik!
0  
2005-10-06 09:08:54 

Hát, igen, így is lehet! Nekem is van dipim, kettõ is! Talán, ha én is jóképû pasi lennék "olyan" nézéssel, más elbánásban részesültem volna?
Nem tudom, mindenesetre itt nálunk mindenki csak panaszkodik és háborog az ügyintézõk flegmaságára. Megalázó a helyzet, az biztos. Az igazság az, hogy nem tudom, mielõtt õket alkalmazzák, valami pszichológiai tesztet nem kellene kitölteniük? Hiszen nem mindenki tud emberekkel bánni. Azt is megértem, hogy nyáron dögmeleg, télen esetleg fáznak, de tudták, hogy mit vállalnak!
Úgy gondolom, ez nem lehet mentség az ilyetén viselkedésre, fõleg nem a hagyagságra!

 10  quattro Nekem tetszik!
0  
2005-10-06 08:56:10 

Kedves Swallow!

Szeretném én is elmesélni a saját sztorimat. Elõrebocsátom, nem vitaanyagnak szánom!

Történ h a nyáron egyszer csak hogy, hogynem munkanélküli lettem én is. 16 évig szolgáltam a magyar államot -szándékosan nem írom nagybetûvel-, és ezt kaptam.
Annak rendje és módja szerint bevánszorogtam én is a munkaügyibe, h amíg újabb munkát nem találok, kapjak vissza egy kis pénzt mindabból, amit 16 éven át vonogattak a "jó nagy" fizetésembõl.
Már a sorszámkérésnél is normálisan beszéltek velem! Ez már kicsit gyanús volt. Aztán az elõadó elé kerültem, aki nõ létére szintén normálisan beszélt velem, sõt még szörnyülködött, amikor megtudta hogy ennyi év állami szolgálat után....
Szépen elmagyarázta milyen papírokat honnan kell beszereznem. Éppen csak búcsúcsókot nem adott, pedig még ki sem voltam öltözve, ha jól emléxem farmerben mentem, mondván így beolvadok a nagy tömegbe.
Következõ alkalommal más elõadó elé kerültem. Megérdemli szerintem h leírjam a nevét, ha lehet még elegánsabban viselkedett, mint a kolléganõje. Szabó Krisztinának hívják, a Szabolcs Sz. B. megyei hivatal dolgozója.
Krisztina szép magas hölgy -már nyerõ nálam-, ráadásul szoknyában volt. Plusz a dekoltázsa. El lehet képzelni, h az amúgy sem visszafogott letapogató nézésem, bámulásom most is rögtön elõjött. De Krisztinát mindez nem zavarta szerencsére, úgy látszik már megszokta.
Szépen kitöltöttük a megfelelõ papírokat. Sajna egy nyomtatvány hibás volt, már nem volt a javított változatból, pedig kereste szegénykém vagy 10 percen át. Arra kért, jöjjek vissza ekkor és ekkor, addigra beszerzi a hiányzó papírt. De ne itt keressem, hanem az õ szobájában. Akkor gyorsabban végzünk, és akkor még tizedikéig megkaphatom a pénzt. (10. a kifizetési határidõ.)
El is mentem a megadott idõpontban. Néhány perces várakozás után jött Krisztina. Még a nevemre is emlékezett amikor meglátott. Most is szoknyában volt, ugyanúgy bámultam, mint a múltkor. :))) Szépen pótóltuk a hiányosságot, (szex nem volt sajna!), sõt még elmagyarázott egy ösztönzõ programot is. Szóval nagyon korrektül viselkedett. Így meg is kaptam a szeptemberi segélyem, mert amúgy várhattam volna még egy hónapot.

Egyébként iszonyat amilyen tömeg van ott. Jó csajoktól kezdve (lehet h oda járok majd ismerkedni) a cigányokig mindenféle ember van ott. És az elõadóknak ebben a dög melegben kell ennyi emberrel -elméletileg normálisan- foglalkozniuk. Nekem egy zokszavam nem lehet rájuk. Szóval nem könnyû nekik sem. A romákkal sem beszéltek ocsmányul.

Mindezt csak azért írtam le, h lám, így is lehet. Én remélem, nem a diplomámnak szólt a "hozzámállásuk", a stílusuk. Talán van még remény arra, h máshol is hasonlóképpen intézzék a dolgokat.
Teljesen igazat adok Neked, szóvá kell tenni azt a fajta viselkedést, amit leírtál. Hiszen lám, nem kell feltétlenül utálatosnak lenni. Nem a munka jellege ilyen, hanem a dolgozók jelleme!

 9  swallow Nekem tetszik!
0  
2005-10-06 08:15:59 

Köszi, lányok! Ma délután 1 órakor megyek felvételizni, nagyon remélem hogy bekerülök, mert a létem függ tõle! Nem azért csinálom, hogy a nagy "kockafejem" táguljon újra, hanem azért, mert tényleg ezzel szeretnék foglalkozni!

 8  reggi Nekem tetszik!
0  
2005-10-05 21:20:27 

swallow:drukkolok Neked

 7  Milady Nekem tetszik!
0  
2005-10-05 21:17:48 

Kedves Xiporka!

Kívánom, hogy minden sikerüljön neked az életben, mert ha úgy jársz, mint itt egyesek, kíváncsi vagyok, hogy akkor is így wehehezel.
Elõtted az élet úgy teszed jobbá, ahogy engedik, de majd kb. 10 év múlva megtárgyaljuk. Amikor kikerülsz a nagy büdös életbe és nem lesz munkahelyed. Ott fogsz te is kuncsorogni valamelyik ablaknál. Akkor is lesz wehehe?
Ezen jó lenne elgondolkodnod.

oldal: /1
sor: idrend: