CsodaCsiga Főlap
2024. május 4.   szombat   Mónika, Flórián, Brúnó, Flóris, Fóris, Gothárd   
Főlap ·  · Chat · Távirat · Társkereső · Képeslap · Fórum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplók · BANK
Regisztráció · Kapcsolataim · Társaim ·  · Buliképek · MMS ·  · Játék · Horoszkóp · Linkek · Hirdetés · Radió

CsodaCsiga > Fórum > KLUB > "Mennyi reklámot van pofájuk beletenni a TV-knek a filmekbe?"
ÚJ BEÍRÁS
oldal: /0
sor: időrend:
Mennyi reklámot van pofájuk beletenni a TV-knek a filmekbe?
 20  swallow Nekem tetszik!
0  
2007-06-18 07:14:20 

Almiranta!! )))))))))))))))))))

Tiszteltetem a gusztusodat! DDDDDDDDDDDDDDD

 19  almiranta Nekem tetszik!
0  
2007-06-17 19:20:45 

Monic!

Hol az a lötty? :DDDD

 18  Kali Nekem tetszik!
0  
2007-06-17 17:12:22 

kérlek olvassátok el a betegtájékoztatót, vagy kérdezzétek meg a kezelõorvosotokat, gyógyszerészeteket a tévénézés közbeni sûrû reklámok miadt okozó tünetek, esetleges elválltozások érdekében. :DDD

 17  epsy Nekem tetszik!
0  
2007-06-15 21:30:32 

5-re: DDDDDDDDDDD

 16  Poka Nekem tetszik!
0  
2007-06-15 15:48:50 

Ă©n bealszok rajta

 15  monic36 Nekem tetszik!
0  
2007-06-15 12:26:48 

van egy ásványvizes reklám, kifekszem tõle ahányszor csak meglátom....a szlogenje ez is lehetne:
IGYUNK MAMUTLÉT!!!
wazze:DDDDDDDD

 14  swallow Nekem tetszik!
0  
2007-06-15 10:59:39 

Na, de régen nem volt ez a topik!!!!!!

Történedett, hogy a szolgáltató, idézõjelben, mindig a legjobb filmek , legizgalmasabb részénél megy el hangyaháborút játszani!!! Köteles vagyok az egész havit kifizetni neki????? He????

Nála fizettem elõ a netet is!! Azt hittem, én baalga, majd jobban odafigyuznak!! Nos, xart figyuznak!!!!!!!!!!!!

 13  donpepe Nekem tetszik!
0  
2007-05-07 10:55:43 

nem hogy úgy csinálnák hogy a cégek fizetnék ami tv csatornáinkat teljes hálózatba és akkor megérteném hogy minden jó filmet azért vetítenek 3 óra hosszáig mert 20 perces reklámokkal bõvítik!
de hogy én fizetem a szar adásokat is:) az már kicsit sok :) ezért nézem a HBO ot ott nincs reklám:)

 12  swallow Nekem tetszik!
0  
2005-09-23 11:55:22 

Vaksikám, de örülök Neked! Hát már a hajléktalanoknál is háborognak, :-DDDDDDD Todo, mire gondolok!

Amúgy, nálunk van egy kft, amit, vagy akit nem lehet überelni, ettõl kezdve nálan csésze van, amit nem bántam meg! Minden évben emeli a tarifát a meg nem nevezhetõ tv-szolgltató, és van, hogy délutánonkén estig nincs mûsorszórás! A díjat pedig ugyanúgy kell fizetni! Akkor, most hol itt az igazság, ha ven egyáltalán?!

 11  vaksofor Nekem tetszik!
0  
2005-09-23 09:22:02 

Na ne egye meg a fene, akkor mire fizetem a tévédíjat meg a mindenfélét? Nem akarom elhinni, hogy az a rengeteg állami pénz, meg amit NEM fizetnek ki a mûsorszóró(-k) nak, nem elég a filmekre... csak ezeknek se elég soha semmi, olyanok, mint a politikusok. Sose telik meg a zsebük. Ezért nem értem, és azt sem tudom, hogy mit lehetne tenni ez ellen. Mert nem hiszem, hogy normális országban normális emberek nem tudnak tenni ez ellen.

 10  swallow Nekem tetszik!
0  
2005-09-20 18:16:29 

Hol a bánatban van a Haribo reklám? Legalább megnézném a keblencemet!
Adam! Titta apukád vagyol! :DDDDDD

 9  adam Nekem tetszik!
0  
2005-09-20 18:09:28 

Egyetértek mindenkivel. A múltkor vacsiztam, a tévében ment a reklám, úgy gondoltam semmi baj, ha az elsõ tíz perc kimarad. Mire odérek (tíz perce ment a film!!!) máris reklám. Hallottam ahogy kezdõdik a film, tehát nem lehet, hogy még mindig tart a reklám. Pofátlanság.

 8  swallow Nekem tetszik!
0  
2005-09-19 09:24:51 

Tudomásul kell vennünk, hogy a reklám a mai világunkban szükséges, rossz! Aki nem akarja nézni, el is kapcsolni, kézbe is tud venni egy könyvet is akár! A reklámok kellenek, ha akarjuk, ha nem! Nem, mintha én szeretném, de elfogadom, mert ahogy Al leírta nagyon helyesen, ez is a " tápláléklánc" egy része!

 7  Albundy Nekem tetszik!
0  
2005-09-19 08:53:11 

Mellesleg keressétek a Haribo reklámban a Minimorisban ülõ nagydarab pasit! :))))
Úgy híjják Albundy...
Elõre is bocs, ha befészkelem magam Yoda és a Jedi közé! :D:D:D:D

 6  conik Nekem tetszik!
0  
2005-09-19 08:51:42 

Az az igazán borzasztó, amikor nézel vagy egy gyerek néz reggel egy mesét, és nincsenek arra sem tekintettel, hogy milyen korosztály számára írnak ki egy filmet, és olyan reklámokat adnak be közben, amik nem valószínû, hogy a lelki épülést segítik, sõt! miért kell a tom és jerry szünetében tamponreklámot nézniük a gyerekeknek????

 5  Albundy Nekem tetszik!
0  
2005-09-19 08:50:26 

Ha nincs reklám, nincs pénz. Ha nincs pénz, nem tudnak venni filmet. Ha nem tudnak filmet venni, nincs film. Ha nincs film, nem nézi senki a Tv-t. Ha nem nézi senki a TV-t, a cégek sem akarnak azon az adón reklámozni. Rgo, nem lesz pénz. Sem film. Sem Tv...

 4  swallow Nekem tetszik!
0  
2005-09-19 07:46:01 

Írtam én már, de nem küldtem el, vagy nem küldõdött el! Cáphoz hasonlót írtam, õk ebbõl tarják el magukat!
Nekükn olyan tv-nk van, amiben a reklámok között nézhetünk egy kis filmecskét is! :-((

 3  cappaa Nekem tetszik!
0  
2005-09-19 07:39:45 

Sajnos azért, mert ebbõl élnek. Jó pénzért eladják a reklámidõt, aztán mi meg nézhetjük a hülyeséget :-(
És azért hangosabb, mint a film, hogy felfigyelj rá, és azt vedd meg, mert az jobb, szebb, többet tud stb.

 2  vaksofor Nekem tetszik!
0  
2005-09-18 23:44:41 

Arról nemis beszélve, hogy a reklámok a tvbe sokkal naggyobb hangerõvel jönnek mint a filmek, úgyhogy ha bóbiskoltál is, fölb...xnak vele. Meddig mehetnek még el ezek ? Minõsíteni már nem is akarom ezeket a reklámgyártó... nemistudom micsodákat.

 1  vaksofor Nekem tetszik!
0  
2005-09-18 23:12:24 

Egyre inkább azt tapasztalom, hogy a TV-k filmjei közben több és több relkám van. Ez a topik egy dühöngõ, aminek a tartalmát egyszer szeretném az illetékesek nyalka közé borítani. Egy röhely pl. a TV2-n, hogy kiírják 20 óra 00-ra a kezdési idõpontot, és negyed óra reklámmal kezd. Ugyanilyen felháborítónak tartom pl. a plázamoziban ugyanezt. Én a kb 1000 forintos jegyemért NEM akarok reklámot nézni a Csillagok Háborúja elõtt. Várom a véleményeket, és a dühöngõket :D

oldal: /0
sor: időrend: