CsodaCsiga Flap
2024. mjus 3.   pntek   Tmea, Irma, Horc, Juvenl, Maura, Tnia   
Flap ·  · Chat · Tvirat · Trskeres · Kpeslap · Frum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplk · BANK
Regisztrci · Kapcsolataim · Trsaim ·  · Bulikpek · MMS ·  · Jtk · Horoszkp · Linkek · Hirdets · Radi

CsodaCsiga > Frum > Búgó csiga > "Kérdezd ÁKOS!!!"
J BERS
oldal: /0
sor: idrend:
Kérdezd ÁKOS!!!
 21  Albundy Nekem tetszik!
0  
2005-12-20 17:16:29 

Érdekes topik. Oszt Ákos mit válaszolt bandy és teveboy csörtéjére? Mert szerintem csak a fejét kapkodta...és fogta! :D

 20  crom Nekem tetszik!
0  
2005-12-20 16:58:03 

szeretem ákos dalait és szövegét pláne az indián táncot....

ps"eggy régi dm-es

 19  szo12 Nekem tetszik!
0  
2004-11-02 11:50:51 

Ákos ALTATÓ c. száma a legjobb!

 18  europa Nekem tetszik!
0  
2004-08-28 22:00:00 

Ákost bíztos nem érdekli mi a véleményünk, ha érdekelné õ mga jelentkezne.Nem?
De szerintem van honlapja és ott válaszol is ha szépen kérjük.
Ákost én is szeretem, nagyon jó hangja van és jó a szövegjük is.

 17  drd Nekem tetszik!
0  
2004-08-27 03:49:00 

ákos , te meleg vagy?

 16  bandy Nekem tetszik!
0  
2004-05-16 12:22:00 

Teve! nos elég rendesen fel vagyok készülve Ákosból! és nem ez az elsõ mikor riportra megyek valakihez! Voltam már Scooter- nél, Mel C- nél, Dj.bobo -nél hogy csak akisebbeket mondjam de valamennyi magyar elõadónál voltam már és nagyon jól sikerült mind! csak azért ajánlottam fel hogy kérdezzetek mert igy sokkal személyesbbnek érzi az ember ha tudja hogy némi köze van a cikkhez és akkor szívessben olvassa végig az írást, mint mikor a riporter kérdései mennek végig! A barátaim mindig szoktam mondani kérdéseket igaz van olyan amit annak ellenére nem kérdezek meg mert olyan! Ugy érzem hogy ezek után itt felesleges felajánlani! egyébként teve egy vélemény voltál és megmondom neked öszintén hogy = vagy nagy 0 a számomra! inkább értékelted volna hogy van egy ilyen lehetõség és rendes aakrtam lenni! vagy csendben maradhatál volna! persze tudom szabad a vélemény nyilvánítás rendben meghallgattunk! viszlát!:))

 15  ic Nekem tetszik!
0  
2004-05-14 19:39:00 

Beri - Teveboy... ha ket ego osszecsap... :D

 14  danka Nekem tetszik!
0  
2004-05-14 18:38:00 

ide is beszolok, nem birom ki :)))

szal tok jo hogy a csigak kerdezhettek volna vmi szemelyeset Akostol, bizti bekerult volna a riportba, kar hogy nem eltunk igazan vele :P

 13  teveboy Nekem tetszik!
0  
2004-05-14 12:57:00 

Beri - Teveboy 1-1 :-)))

 12  teveboy Nekem tetszik!
0  
2004-05-14 12:49:00 

Ez is egy vélemény...

Én más véleményen vagyok, de most nem jönnék ilyenekkel, hogy mert ismerem, mert nem...
Nem is lehet azt mondani, hogy ismerem.
Tehát vegyük úgy, hogy meg sem szólaltam ;-)

Csak gondoltam Bandy ne várjon magaslabdát alacsonyan, mert az nem fog jönni...

Így a kérdések sem...

Ez van!

 11  beri Nekem tetszik!
0  
2004-05-14 12:41:00 

Teve drága, nincs rossz hangulatom, és ne legyen üldözési mániád, hadjáratom sem. :P
:)))
Ha jól látom, a témára te ugrottál rá elég érdekesen.
Nézd, én folyamatosan újságírókkal dolgozom, és elég sok sztárral is.
Bármi is a véleményük, nekik jó és kell a megjelenés. Jó, ha írnak róluk, persze az a legjobb, ha korrekt módon.
Ebben Ákos sem más. És más kezelési módot sem kíván.
És ha valaki elmegy interjút készíteni, arra fel szokott készülni. Minden téren.
A kérdései biztos vagyok benne, hogy megvannak. Igaz nem tudom milyenek, lehet hogy szuper kérdések, lehet hogy nem.
Az, hogy innen ötletet merít, vagy csak érdekességképpen kíváncsi volt, ki mit kérdezne, az õ dolga.
Én nem tartom rossz ötletnek. Lehetne szakmailag használni, persze kérdésfüggõ.

Nem így gondolod?

 10  teveboy Nekem tetszik!
0  
2004-05-14 12:33:00 

Kedves Beri!

Nem biztos, hogy a "hadjáratod" sikerrel fog járni, így ebben a formában, hogy minden reakciómat erõs kritikával, némi cinizmussal, és helyenként ironiával fûszerezed, de próbáljuk meg!
Ha így gondolod!?

Amúgy ha valaki újságíró, akkor annak legyen már két-három saját kérdése!

És ez az én véleményem. Nem neked szólt, ráadásul Bandy-t sem akartam ezzel leszólni, csak gondoltam nem árt ezt szemelött tartani, mert ha hiszed hanem, Ákos úgy fogja lesz*rni, ha hülyeségeket kérdez, ahogy van ;-)))
Õ, nem a médiából él, hanem a média él belõle, ami nem biztos, hogy jó dolog, de ha tetszik, ha nem ez így van ;-))

(Még akkor is ha fejre állunk :-)) )

A kérdésem, amit hozzád intéztem, amolyan vicces kérdés lett volna, de látom nem vagy vicces kedvedben...
Kellemetlen lehet, a hangulattól függeni... :-(((

Kellemetlen, és szomorú...



 9  beri Nekem tetszik!
0  
2004-05-14 12:22:00 

Kedves Teve!

Ugyan nem igazán ismerem Bandyt, de Te gondolom messze állsz attól a témától, amit úgy hívnak, hogy újságírás.
Tudod, az emberek arra fel szoktak készülni, kérdésekkel, ez max egy plusz volt itt az csigák részére, hátha valakinek van érdekes kérdése, amit el lehet sütni. Ami megérdemli, hogy feltegyék.
Tudod, attól mert valaki fantasztikus énekes, és zeneszerõ, attól még igenis valahol a sajtóból is él, úgyhogy a reakcióira bármilyen esetben figyel.

Nem biztos, hogy bármi közöd lenne hozzá, de egy koncertnél az életben vannak sokkal fontosabb dolgok, de ehhez fel kell nõni, mert ha nem így érzed, akkor kiscsiga vagy.
Vagyis bármennyire sajnálom is, de lehet rangsorolni a programokat, és nálam most Ákos a második helyen végzett.

Üdv, Beri

 8  teveboy Nekem tetszik!
0  
2004-05-14 12:10:00 

Hogy lehet valakinek fontosabb dolga egy koncsertonál???

Amúgy meg ez a mit kérdezzek Ákostól, ez szerintem úgy hülyeség ahogy van!!!

Nem kötöszködni akarok, de aszem az elmúlt 10-12 évnyi "fanatikus" év után, megjegyezhetem, hogy aki igazán szereti, érti, tiszteli, és becsüli Ákost, az nem fog itt neked listákat írni kedves Bandy, hogy mit kéne megkérdezni tõle... még akkor sem, ha számtalan kérdése lenne az illetõnek, mert ez így egyszerûen nem érdekes.
Ebben így nincs semmi extra.

Másik dolog, hogy ha már odamész hozzá, mert lehetõséged van rá, hogy beszélgess vele, (vagy nem tudom milyen minõsítésben leszel(???) ) akkor nem ártana, ha tényleg lenne kéznél egy-két értelmes kérdés, mert Ákos nem az a fajta ember, aki értékeli, ha valaki úgy megy oda hozzá, hogy se köpni, se nyelni nem tud, sõt mégcsak egy értelmes kérdése sincs... ezeket az embereket egyszerüen, és baromi gyorsan leszereli, és már cseszhetik is a beszélgetést...

De tényleg nem okoskodni, és fontoskodni akarok, csak mondom...

Jótanácsként!


Üdv. Teve ;-))

 7  beri Nekem tetszik!
0  
2004-05-14 10:27:00 

Bandy, könnyû dolgod lesz, ennyi kérdéssel... :P

 6  beri Nekem tetszik!
0  
2004-05-08 12:32:00 

De ha nem mennék, akkor a hangját mindenképpen hozd el nekem :)))), mert sajna 29-én nem fogom tudni meghallgatni, mert fontosabb progim lesz :(((

 5  beri Nekem tetszik!
0  
2004-05-08 12:22:00 

Wow, köszi :))

 4  bandy Nekem tetszik!
0  
2004-05-07 22:19:00 

ezt nem igérem meg! de ha a jelöltem nem jön el akkor jöhetsz!

 3  beri Nekem tetszik!
0  
2004-05-07 19:03:00 

Nem lehetne, hogy engem viszel el hozzá a jövõ hét végén? :)))))))))))

 2  bandy Nekem tetszik!
0  
2004-05-07 12:32:00 

Várom a kérdéseket!

 1  bandy Nekem tetszik!
0  
2004-05-07 12:31:00 

Aki szeretne valamit kérdezni az elõadómûvésztõl az tegye meg bátran!! minden kérdéseteket elviszem hozzá a jövö hét végén!

oldal: /0
sor: idrend: