CsodaCsiga Flap
2024. prilis 18.   cstrtk   Andrea, Ilma, Apoll, Uzor, Verner   
Flap ·  · Chat · Tvirat · Trskeres · Kpeslap · Frum · Weblapok ·  · Levelem · Webem · Naplk · BANK
Regisztrci · Kapcsolataim · Trsaim ·  · Bulikpek · MMS ·  · Jtk · Horoszkp · Linkek · Hirdets · Radi

CsodaCsiga > Frum > KLUB > "Cato Fan Club"
J BERS
oldal: /1
sor: idrend:
Cato Fan Club
 58  cato Nekem tetszik!
0  
2012-11-12 17:31:44 

gyerekek, tudjátok, hogy a FELTÖRHETETLEN DIÓ BELÜL ZÁRVA ROHAD MEG?

 57  Lionlady Nekem tetszik!
0  
2011-02-24 13:40:39 

Hol van Cato? Hallgattassék meg a szóban forgó másik fél is, nem?

 56  csoda Nekem tetszik!
0  
2011-02-22 13:12:12 

Nem véletlen szólok ám hozzá évek múlva a topichoz. Évek múlva leülepednek a dolgok. De! Had mondjam el a véleményemet. Itt és most mindenki fogja meg az ujját és számolja össze hány szexuális partnere volt, ne hagyjon ki egyet sem! Na ugye, hány sorszámosztó automata és hány sorszám kellene? Rengeteg. Össze-vissza, keresztbe-kasul. Az már csak hab a tortán, hogy tudnak-e a szereplõk errõl vagy nem.
A magam részérõl egy társkeresõn lekaptam magamnak egy "társat" (természetesen nem nõs, de egy fedél alatt élt a feleséggel, mert a pénzt nem kell szétszedni , amúgy is mindkét fél azt csinál, amit akar... no comment). Az úriember valóban úriember volt, nem ácsorogtam vele az utcasarkon, hanem igenis meghivott 3 db étterembe, 1 db cukrászdába, másnap berohant a melóhelyemre, kértem tõle valamit hozta. De volt egy furcsa szokása (mert hogy egy idõ után beszélgetni is akart) ez pedig az volt, hogy azt állította, hogy neki több barátnõje van, és tudnak egymásról, mert a másik nõnek is több van, és igy fogadják el egymást. Ez volt az a pont, amikor azt mondtam, hogy "azért ezt te sem hiheted el amiket mondassz" és azt mondtam, hogy na nem, ez nem az én világom. Volt még egy másik fixa ideája is, miszerint a felesége az a felesége, és õ azt nem háztartási munkára tartja, mint nagyon sok más férfi, akik ledegradálják evvel a feleségüket, mert csak arra kell nekik feleség, hogy kiszolgálják a férfit. Õ errõl úgy gondolja, ha neki háztartási alkalmazott kell, akkor õ azt megfizeti, a felesége meg maradjon feleség. Ezen kicsit elgondolkodtam... azóta is. Ti mit gondoltok errõl? (És itt már régen nem catorol beszélek)

 55  atroposz Nekem tetszik!
0  
2008-04-09 15:38:46 



Végigolvastam a fórumot, és se viccesnek , se mulatságosnak nem találtam. Viszont mindenképpen magánügy lenne, hogy kivel és mikor meg hányszor.
Hihetek a szememnek és valóban több hölgy tudta hogy egy pasihoz járnak 8-9-en? Ezt nem vagyok hajlandó elhinni. Gondolom õk sem, ezért hallgatnak:) vagy mert annyira hihetelennek tûnik, hogy nem is hiszik el. Vagy tévedek?

Egy társkeresõre beregisztrálni csak azért, hogy a vélt MHK -t megszólítsam, ez már elgondolkodtató azért.

Mi a cél?

A háremtartó úr ily módon gondolom nem szerezhetõ vissza, nem is ez lehet a cél, hanem a megalázása még azoknak is,
akik szóba álltak, vagy szóba állnak vele.

Érdekes ember lehet :) reklám, valóban ez a topic.

A leutóbbi népszavazás alkalmával jónéhány vizítdíjautomata felszabadult, lehet hogy sorszámosztó automataként még tudná itt használni valaki :)
Vagy rossz ötlet??

 54  csybeanyo Nekem tetszik!
0  
2008-04-08 13:23:21 

az alaptéma ízlés dolga.
részletesebben pedig nem fejtetted ki annak elõnyeit. a lehetséges hátrányait viccesen leírva bírálatnak veszed.
megjegyzem nem igazán láttam a meggyõzõ érveléseket sem.
voltam én is olyan párkapcsolatban ahol nem én voltam az egyetlen,de nem repdestem az örömtõl amikor kiderült.
valószínû más értékrendet állítottunk fel önmagunknak, a véleményünk is különbözhet.
nem vetlek meg,te tudod mit csinálsz, viszont ha errõl a témáról topicot nyitsz,akkor ne csodálkozz azon amiket olvasol benne.
mivel nem merültél bele az általad idillinek tartott élet elmagyarázásába, így ne is vedd zokon azt, hogy én vagy bárki más ír olyat, amilyet. neked az a fajta harmónia a tökéletes, nekem más. attól nem vagyok sem jobb se rosszabb, hogy másképp élek,mint pl. te. ahogy neked is van véleményed, úgy van másnak is. nem kell feltétlenül kritikának értelmezni.

 53  Catone Nekem tetszik!
0  
2008-04-08 12:26:51 

Végtelenül érdekes volt így ennyi idõ múlva visszaolvasni a különbözõ reagálásokat. Ami furcsa, hogy az alaptéma egy új viselkedési forma volt ami tertszik vagy nem dívik, és ezt a saját példámmal akartam demonstrálni. Én ezt felvállaltam és azt hittem, hogy ez más részrõl sem lesz egy "polgárpukkasztó megnyilvánulás. Másrészrõl azért tettem meg itt, mert az érintett társak szintén itt jelen vannak. Jelzem itt a topicban is. Kaptam itt hideget, meleget, támadást és lesajnálást, bírálatot vegyesen. Sok esetben pont azok voltak a leghevesebbek akik érintettek ebben a témában. Ráadásul mindenki szinte kivétel nélkül többszörös társkapcsolatban van, és úgy, hogy mindenki tud a többiekrõl. Akkor most ki bírál vagy ítél meg kit ?
Az alaptéma az senkit nem érdekelt, jobb volt egy kicsit pletykára éhesen csámcsogni és véleményt nyílvánítani egy erkölcsi magaslatról. Azért van egy két társam aki felvállalta önmagát. Sajnos õk vanak kevesebben. Azért itt egy idézet az egyiktõl :

"Több napos topikolvasás közben arra kellett – volna - rájönnöm, hogy rendkívüli társaságba kerültem. A jelek szerint ennyi tisztes úrinõt egy helyre nem fújt még össze a szél.
De sajnos megint szar van a palacsintában: a „legerényesebbek” is meg-megkóstolgatták azt a nemes szõlõt. A baj nem is ez, mert hát az vesse rájuk az elsõ követ, aki nem akarta, vagy legalábbis akarná megkóstolni, mennyire édes is. De nick-néven miért és fõleg kinek kell hazudni? "

Komment ? No comment !

 52  csoda Nekem tetszik!
0  
2008-04-02 10:16:50 

a rovat iránt az érdeklõdés CSODA hiányában elmarad. Ezzel VÉGE.

 51  ria Nekem tetszik!
0  
2008-04-02 08:36:29 

Így visszanézve neked elég ellentmondásos a véleményed! na nem baj, van idõd még formálódni, úgy ahogy a véleményed változtatod!!! :)
Na de hagyjuk és most catone következik....értelmeset már csak õ tud hozzáfûzni!!!! :)

 50  swallow Nekem tetszik!
0  
2008-04-02 06:22:57 

Ria, a dolog önkéntességen alapszik, ezt ne felejtsd el! Bármikor ki lehet lépni a sorból!!

 49  ria Nekem tetszik!
0  
2008-04-01 14:20:53 

Szintén egy utolsó megjegyzés részemrõl! aki nyitotta a topicot nyilván volt célja vele! mindenki a véleményét írta le, igaz???
nos nekem továbbra is az a véleményem, hogy a nõk lealacsonyításáról, gyengeségük kihasználásáról van szó! még az állatok sem mozognak ekkora skálán párválasztás idején! :)
De mindenki a saját mércéje szerint alkot vélemény természetesen...ítélhet és jóváhagyhat!
A zárszót most catonénak kellene megadni, ezt várta a topictól? mi a véleménye a hozzászólásokról? remélem megtudjuk, és nem lép le, legalább te legyél gerinces!!!!!
Üdv. minden csigásnak!

 48  swallow Nekem tetszik!
0  
2008-04-01 09:27:41 

Nos, egy utolsó megjegyzés, aztán, részemrõl a dolog lezárva.
Ezúton közlöm, hogy soha, semmilyen kapcsolatot nem ápolásztam a sokat szidott úrral, viszon, ha, már ennyien odavagytok érte, kezd szipmpatikus lenni.
Továbbá!
Ha, ennyien tudnak egymásról, hogy egy hétvégén gyorstüzelõ hat nõvel is, minden hódolatom az övé. Viszont, ha a nõk tudnak egymásról, beosztásos alapon várják, nézik az órát, vagy, hogyan mûködik ez????

Egy ember lejáratásához kitûnõ topik, csak így tovább!!!
Gusztustalan és undorító!!!!!!!!!!!!!!!

 47  angina Nekem tetszik!
0  
2008-04-01 08:40:52 

Drága swallow! nem a Te kitünõnek vélt hastáncodról van szó, hanem a megjegyzésedrõl, ami így szólt: eszembe sem jutna kémkedni mások után! félreértetted a helyzetet ...nem is errõl volt szó, lebuktatta õ saját magát, sõt nem is titkolja nem titkolhatta a b.nõket egymás elõtt (ez persze nem minden esetben van már így!) és lám így is népes tábora van volt és lesz! :) sokan nem mernek megszólalni, mert félnek hogy akkor elveszítik! lesz másik....de ilyen? :)))) vagy mert szégyenlik (mondjuk ezzel én is így lennék) minden esetre ha valaki nyomon követné az eseményeket, az év legjobb, legkelendõbb, legérdekesebb és a legtanulságosabb könyve kerekedne ki a sztóriból! a csajok le sem tennék a kezükbõl! :)) szeretnék én lenni a szerzõje, rekordmennyiségben kelne el...a busás haszonról nem is beszélve...:))))))))....és ez nem vicccc!!!!!!!!!!!!!
Csak ennyit akartam, ez kikívánkozott belõlem, a botrány óta olvasván a naplókat és kibogozván b.nõm érdekében az összefüggéseket! (melyik nicknév mögött ki rejtõzik és miért? most már minden világos:))))...
catonétól meg a többiektõl elnézést kérek ha netán megsértettem volna! nem volt szándékos! és cato tõled is: te ilyen vagy! önmagad adod!.....ez az egy ami melletted szól (meg a bygék) :))))!!!! További jó csigázást, és bocsánat mégegyszer!

 46  alibi Nekem tetszik!
0  
2008-03-31 10:49:40 

"...mégnagyobb rajongótábort gyûjt össze országszerte.."
hát isten tudja...eddig sem tartoztam ebbe a táborba..és ezek után sem fogok:DDDDD

 45  swallow Nekem tetszik!
0  
2008-03-31 06:07:00 

Valami itt nem gömbölû nekem. Bár, elhatároztam, hogy hanyagolom a beírtásokat, de nevemen lettem szólítva.

Angina, drága, milyen bizalomra gondolsz éppen, valamint miért kéne utánam kémkedni???
Az életem nyitott könyv, és aki ismert, tudja, hogy más pacákja soha nem kéne, arra itt van nekem egy alig használt, jól bejáratott!
Aztán, már csak azért sem lennék jó háremhölgynek, mert a hastánci sem megy, lefogytam a hájamat, nincs, amit rezegtessek! )))

 44  angina Nekem tetszik!
0  
2008-03-30 22:33:09 

motto:
http://www.youtube.com/v/b2NYrasFeWQ&hl=en

 43  angina Nekem tetszik!
0  
2008-03-30 22:25:35 

Kisbarátnõmtõl tudok nagyjából a történtekrõl kedves csigusz lányok, aki részese volt vagy csak tudott a kirobbant botrányról, de ez mindegy is azt hiszem! miért nekem kell rájönni arra, (kinek közöm sincs az egészhez), hogy mindez egyszerû önreklám cato barátotok részérõl,aki ezentúl nem hogy tanult volna az esetbõl, hanem mégnagyobb rajongótábort gyûjt össze országszerte, és mosolyog csendesen magában, közben jól felkavarva az álló vizet..... mindenkit meggyanúsítva, sajnáltatja magát! Ez a portál egy jó lehetõség, megfelelõ alanyokkal, nem lehet unatkozni egy net és sexfûggõ számára! ami nem is olyan nagy baj lenne, mert tudomásom szerint udvarias, figyelmes, inteligens, :) stb., csak hát 10 - 15 nõvel párhuzamosan, ráadásul valahol mindenki tud a másikról ....de megvédik ha arról van szó! akiben megbíznak swallow , azután nem is szoktak kémkedni, de jelen esetben nem a bizalomról van itt szóóó, hanem a fertõrõl! a betegségek továbbadásáról! aki fõleg hétvégén képes 6 - 8 barátnõvel ugyanazt csinálni ugyanazt mondani nekik(szó szerint:)), akkor mirõl és kirõl is beszélünk?

 42  csybeanyo Nekem tetszik!
0  
2008-03-30 22:09:31 

nymfának igaza van,nem nyolc hanem kilenc. hiába no,ekkora létszámnál már összezavarodok.
de mit is jelent tulajdonképpen ez a rajongás?? csak messzirõl csodálva vagy testközeli a dolog??
errõl a csajok is tudnak és egymásnak beszámolnak a dolgokról?
hogy van ez??

 41  mirabell Nekem tetszik!
0  
2008-03-30 20:19:02 

szép.......!
Az én nyuszóm az elsõ megcsalás után elvesztené a répáját nemhogy háremet tartson!:)))
Te meg nagyokos Catone nagyon büszke lehetsz magadra....1-2 év és mehetsz az AIDS reklámba de ne szomorkodj lesz ott 8 barátnõd is nem fogsz unatkozni....!:)))
Istenem ... boldogok a lelkiszegények....!
Megérte Topicot nyitni...!!!!:))))

 40  swallow Nekem tetszik!
0  
2008-03-30 15:50:49 

Szerintem ez már gusztustalan, és régen nem az eredeti témáról szól!
Ti tudjátok!!!! ((

 39  karina Nekem tetszik!
0  
2008-03-30 14:32:07 

És aki ...szik, azt nem illik zavarni:)

 38  Alibi Nekem tetszik!
0  
2008-03-30 14:06:15 

az ölelés azért néha hizlalhat ám, csak gondoljunk bele..
mert hiszen egy ölelés a fizikai kapcsolatteremtés elsõ lépcsõje...
aztán jön a vágy,a csók, és máris vizszintesben találjuk magunkat...
és mint az is köztudott a szex után a legtöbb ember megéhezik....

tehát.../megyek eszem valamit /

Az ölelés igenis hizlalhat.... de mivel az ölelés annyira jó igy ismét ágyban találod magad és kiizzadod azt amit az elõzõ ölelés utóhatásaként megettél:DDDDD
ördögi kör, megtalálod benne az összes "szik"-re végzõdõ szavakat

 37  neked Nekem tetszik!
0  
2008-03-30 13:49:52 

Rájöttem Cato nagy titkára! egyszerõen csak az egézsége a legfontosabb!
Ime: itt a magyarázat!
"Az ölelés egészséges. Növeli a szervezet ellenállóképességét, oldja a feszültséget, elmulasztja a búskomorságot, jót tesz álmatlanság ellen, felpezsdíti a vérkeringést, megfiatalít, nincs semmi kellemetlen mellékhatása, valóságos csodaszer. Az ölelés teljesen természetes. Életünk szerves része, nem kell hozzá se édesítõ, se gyomirtó, se tartosító. Teljes értékû, akár a reformkoszt. Az ölelés gyakorlatilag tökéletes. Szó sincs alkatrészkopásról, hamar kimerülõ telepekrõl, rendszeres felülvizsgálatról. Csekély energiafogyasztással magas hozamot biztosít, nem árt neki az infláció, nem hizlal, nem kell utánna havi részleteket fizetni, a biztosításról nem is beszélve, ellophatatlan, adómentes, nem szennyezi a környezetet és természetesen korlátlan ideig visszaadható."

Bocsánat Kedves Magam...a naplódból loptam! :-)))))

 36  Alibi Nekem tetszik!
0  
2008-03-30 12:12:53 

agica, mivel a fórum nevében a szex és a szerelem van megjelölve igy az ágyban párnák köztöt természetesen nem a hospiece szolgáltatásra értettük:))))

 35  Alibi Nekem tetszik!
0  
2008-03-30 12:11:46 

brezs azért mindkét kornak megvolt a maga hátránya is nem??
mondjuk a nemi betegségek a római korban, és a hippi idõszakban pluszként
már az aids is felütötte a fejét csak még nem igazán tudtak róla...

 34  swallow Nekem tetszik!
0  
2008-03-30 10:58:49 

Azt mondta anno egy volt kollégám, hogy inkább legyen 2 foga, és 32 farka! DDDDDDDDDDDDDD
Nah, szépen vagyunk! )))))))))))))))))

 33  brezs11 Nekem tetszik!
0  
2008-03-30 10:49:02 

Ha lehetne választani, hogy mikor szeretnék élni, ( a sex-et elõtérbe helyezve) a késõ Római kort vagy a 60` évek Hippi ( Hair) korszakát választanám.... ( Bár idehaza a 80` évek "csöves" korszaka sem volt semmi...:)))) )

 32  agica2004 Nekem tetszik!
0  
2008-03-29 19:16:38 

Ágyban . párnák között sem mindegy , hogyan....

 31  Alibi Nekem tetszik!
0  
2008-03-29 18:17:02 

fecském, a szex mért gonoszság??
már senor Petõfi is megirta, hogy "ágyban párnák közt halni meg.."

 30  swallow Nekem tetszik!
0  
2008-03-29 15:28:26 

Nah! )) Ennyire nem lehettek gonoszak vele! )))))

 29  nymfa Nekem tetszik!
0  
2008-03-29 13:34:21 

Leánykáim! Nem jól számoltatok! Catoné, +8 vetélytárs , az má 9 , nem? :-))) Szerintem még be kéne gyûjteni 5-öt és akkor megvan a napi kettõ, vagy legyen A héten az egyik kollekció, B héten meg a másik.Mert ugyebár a változatosság gyönyörködtet:-DDDDDDD

oldal: /1
sor: idrend: